Prijava

Dokle racunate južnu prugu? :)

Racunamo je do XY hromozoma, ajde bezi na kraj reda!

ШТА? још се ниједна није јавила?! Па наравно кад се овај Џеричо уватио у коло с неки хромозоми, све бегају
добро увек остаје отварачица теме, није она џабе отворила тему него да воајерише! проваљена си ЛОЛО знамо да се палиш на нас јужњаке
ја сам ТРВЕ јужњак јер ЈА ОРЕМ
http://www.blic.rs/data/images/2011-02-22/119037_0801-poljoprivreda-foto-beta_f.jpg?ver=1298410606
ајде мала да правимо ЛОМ

ТРАЦК оди ми на ТРАЦКТОР

Znas li ti bre Jeremija sta je prva zedj, hoces da te bije maler do kraja zivota!?

ТРАЦК оди ми на ТРАЦКТОР

Al si suptilan, baš ko traktor.
Javila se devojka, a ti ko sivonja.
Kamo dobrodošla nam na temI, čokolada, jagoda, pesma......

ја сам ЧОВЕК од ДЕЛА не од ВЕЛИКИХ РЕЧИ

Nema dela u tom što si je vabiJo na traktor.
To su reči :P

ЛУТКО мој је трактор моје дело. А то је једно ВЕЛИКО дело, ВЕРУЈ МИ.

Pih, LUTKO.
Na KRAMP bih se pre isekla nego na LUTKO:
Aj spit on ju
Aj spit i na tvoj traktor

Aj spit i na tvoj traktor

ако ако, ваља то због ТРЕЊА

nesrecan nam je naziv teme...cave ne postuju na temi jer misle da je jos jedna regio-lokalpatriotska-noubadigivsafak tema. kad vide da se u temi radi o MENI!!...pa to ce da prsti.

Tema RADI, natnat se javila, a ja sam rek'o PRVA ZEDJ. Sazn'o sam da zivi u NP i vec sam izvadio kartu, sutra ujutru joj stizem na gajbI sa koferima.

ovaj dzeri mi skida ribe samo tako! pa juzna pruga samo ti nezasiti covece!!!

Samo da neko ne lane da ja nisam s juznu prugu, to bi mi unistilo karijeru ovde na temi.

lanuo bih ja ali ipak neko vitestvo mora da postoji...ipak ribe sa vuke znaju ko je bolji za njih...JA !! ne TI! JA! jer ti nisi sa Juzne pruge...eto, reko sam!

OKUPAL SAM SE ZADNJI PUT JOS PROŠLO LETO I TOJ BAŠ U JUŽNU MORAVU. Ete, reko vi.

:sokiran, raspakuje dvocevku iz kofera: