Prijava

Od srednje škole, a bi to bogami poodavno, se poluprofesionalno, pomalo ameterski, sve u svemu - za svoju dušu - bavim proučavanjem fenomena muško - ženskih odnosa. Pošto smatram da na Vukajliji ima mudrih i visprenih umova, reših ovo podeliti sa vama, skinuti sa duše i proširiti ovo malo znanja. Ne znam šta je uzrok tome, valjda prsnuta privreda i poljuljan sistem vrednosti, "Zašto su muško ženski odnosi otišli u kurac?" ostaje moje večno pitanje... Ne znam odgovor.

Jebem ga, šta vi mislite o ovome? Zašto su odnosi prsli? Ja svoj crni hleb zarađujem u Švici - ovde su ženske naivne, ljupke, imaju nešto neiskvareno u sebi... Ako priđeš i ako joj se ne svidiš neće biti gadura i makar će popričati sa tobom.

Prim. autora: Naše cure gadure treba uslovno shvatiti - 5% izuzetaka ima koje cenim kao Vile Raviojle!

Мислим да је требало да насловиш тему другачије.
Рецимо "Легализација проституције - за и против".
Шта ти мислиш о томе?

Dvoumio sam se o tome kad sam pisao, Đoko Bombo.... Ali ne bi ni trebalo pokretati temu da problem ne postoji, a uzok su prsnuti odnosi muškaraca i žena... Zato sam hteo da udaram u jezgro, u srž... Hvala na predlogu.

Mrzi me da citam toliki post ali napisacu sledece zato sto zene tripuju kriminal.

Nisu krive ni devojke nit momci već svaki od vrste. Nije istina da su sve cure takve nego ti gledaš ta napaćene kompleksašice. Imaš normalnih žena, ali realno 80-90% nacije su čistokrvni debili. Biti prosečan znači biti papan.

Kreni od sebe, učini nešto sa svojim životom pa će te i drugi respektovati. AKo očekuješ respekt od neke male kurvice iz grada, onda ga ni ne zaslužuješ.

Nadam se da sam ti pomogao!

a ta šema sa kurvama, to je ok. al za tvoju dušu.

sad bi ti da menjaš debilke iz celokupne nacije. kakva ludost. i to da jebeš kurve pa da ti one kao zavide.

ne znam, osaim ako nije zajebancija srž ove teme ima teške psihičke nestabilnosti!

Брате ја сам чуо за те Швеђанке да се товаре ко ненормалне, не знам шта није у реду са тобом ако те оне одбијају. Најозбиљније, много су промискуитетне, ја не знам одакле ти то да су "наивне" и "неискварене".

Уосталом друже, код нас је проституција малтене легална, јер кад отвориш огласе уместо наслова "Пушење 20 евра" пише "Лака масажа 20 евра, цело тело 50". Тако да девојке неће помислити "Ох боже, ако му не дам, отићиће да јебе курву, боље да ме јебе у кошутњаку као што је предложио".

Možda smo ipak bile gadure prema momcima, možda smo se trebale taslačiti, mladost je jedna, a oni imaju "navoj" a mi "maticu", bog dao tako

Јеботе.

nisi ti udario u srz,ja sam sa defkom zbog koje sam banovan na 8 godina,necu da je ponavljam da ne bi bio banovan i na ovom,ali se radi o tome da je najbolji nacin za disciplinu zatvoriti je u kavez i pustati napolje samo na jebanje...navici ce se,i postace prava ponizna robinja

Жене су курве, мушкарци су педери.

Otišli su u kurac , jer je većina stvari otišlo u kurac u ovoj državi. Mislim da je u pitanju zajeb osnovne jedinice građe i funkcije svake normalne države-PORODICA. Da brajko moj, da je porodica normalna, sve bi bilo drugačije. Da se te devojke i ti mladići vaspitavaju u tradicionalnom duhu(PO MENI SASVIM NORMALNOM I PRIRODNOM) sve bi bilo ok. Da prvo poštuješ roditelje, pa vaspitače i profesore, da se starijima obraćaš sa Vi , da poštuješ oficira, lekara, sveštenika , sudiju, policajca .... Ali nažalost, kod nas je sve to zbog jebenih ratova i kriza otišlo u kurac, i to čini mi se trajno. Svi ti koje treba da poštuješ su nekada bili uzor detetu , a sada su to pevaljke sa"Pinka" i jebeni krimosi... I šta da očekuješ sutra od svog deteta kad ti ga vaspitava ulica, jer ti i žena radite jebenih 12 sati da bi preživeli, a ostalih 12 sati ste toliko umorni da dete vidite na pola sata! Da ne pričamo tek o RAZVODU (a svaka druga porodica je takva) gde tek ne može ništa da funkcioniše... Kakav primer imaju današnji klinci u ovoj državi? "Normalno" je da se tako ponašaju...

Брате ја сам чуо за те Швеђанке да се товаре ко ненормалне, не знам шта није у реду са тобом ако те оне одбијају. Најозбиљније, много су промискуитетне, ја не знам одакле ти то да су "наивне" и "неискварене".

Haha, koji car! Nisam imao pojma da Šveđanke žive u Švici! :)

Za sve: Pomenuo sam prostituciju da bi se malo iskarikiralo, a i pošto je sama prostitucija osetljiva tema, želeo sam da animiram vas, da čujem mišljenja drugih... Prostitucija je smouk ov d vadžajna, sasvim marginalna stvar u čitavoj priči. Složiću se sa Carom da je 80% nacije otišlo u ćunu, i a mislim da se na Vukajliji nalaze neki veoma kvalitetni mozgovi, te možemo zajedno diskutovati.... I da se ogradim, nisam šovinista.

-----------------------------------------------------

@Cara: Pazi, u ovoj temi ima malo i zajebancije i malo i zbilje. Ne tražim ja respekt od takvih treba, postigao sam dovoljno psihičke stabilnosti da se osećam fino u svojoj koži. Nego kažem generalno. A zašto? Pa recimo odrastao sam u jednom selu u Republici Srpskoj i da nisam došao u Novi Sad - ne bih ga zatefterio. (Ne kurabi, nego normalnoj curi). Dok sam bio u Republici Srpskoj, tamo je karao ko je imao lovu, i ko je glumio polumafijaščića, slično je u Srbiji, samo malo liberalnije je sve pa je lakše... Citiraću Šeldona Kupera: "I am not insane, my mother had me tested". :-)

@Hugocavez: Ha, ha.. Švajcarkinje, ne Šveđanke. A poznajem i Šveđanke - ljupke cure, nasmejane, a vole se taslačiti. Takve su i Amerikanke i Kanađanke. E, to je žensko! Ako se cura voli kvalitetno pojebati, ne znači da je "promiskuitetna" (kako ti kažeš), mi takve volimo i cenimo. Ne odbijaju me, u srećnoj sam vezi 3 godine, pa se ne "petljam" oko njih.

@Penzioner: Većinom se slažem.

otišli su u kurac zato što žene sve ređe daju, a muškarci sve rađe primaju...

mrzi me sve da čitam, ali evo odgovora na pitanje iz naziva teme:
zato što su ljudi otišli u kurac.

zato što su ljudi otišli u kurac.

+628

Zbog Novaka Djokovića!

Јесте и због Нолета. Свака би 'тела да је његове ките на време јела. Е па не мере, нема сад. Кад има пара, свака 'оће. 'Оће КУРАЦ, и то у оба смисла. И неће и 'оће. Ко је укапирам свака част!

Buksno, šta god da si smotao hoću i ja malo :))))

Врхунска сканкчина!!! За тебе брале, може све ;)))