Prijava

Mislim da je sve jasno, moj lični favorit je onaj ružni Turčin iz reala, doveden za 15 miliona i pravi decu po španiji.

Фалкао...разбија

Radamel i Bejl (doduse samo na nekoliko utakmica ovaj drugi)

Ко је играо менаџера 2006 и 2007 уопште не би сматрао Фалкаа за изненађење... а сви знамо да је та игрица много, али много добро скаутована и много има тачних предвиђања. Мени је откровење сезоне Кристијано Роналдо.

znaci falkao. moze lock

daje i milan jovanović golove u ligi evrope...

Бејл. Голманско откровење (макар мени) је овај Нојер из Шалкеа.

Bejl je igrao 180 minuta dobro, pa ga nije bilo 6 meseci

Stefan Savić, Havi Markez iz Espanjola, , Bejl i onaj mali crnjo iz Kopenhagena, nem pojma kako se zove.

pff Suarez jebe keve po Engleskoj

Čičarito.
Dečko doveden za 6 miliona, arči u Mančesteru.

Има изванредан осјећај за го, и страшно ми је мио играч, али брате, што он зна да промаши... Па некад се осјећам као да гледам Инзагија јеботе. Мада, можда промаши 5-6 стопостотних, ал' ипак буши редовно.

Čičarito bez pogovora.Čist dokaz činjenice da Ser Aleks Ferguson ume da kupi igrača.

Озила и Нојера бих истакао поново, стварно ме одушевљавају. Да се не понављамо више, Енди Керол.

Čičarito sabija. Sad ću biti malo subjektivan pa će reći Džek Vilšer i Vojček Ščežnji.. Dobri su i Di Maria i David Luiz, sjajna pojačanja.

Саншајн, слажем се са тобом. И да, и ја навијам за Арсенал. Једни кажу Шченски, други Шченсни, трећи Шчесни, четврти Шчежњи. Зна ли неко тачан изговор презимена овог будућег најбољег голмана света?

Зна ли неко тачан изговор презимена овог будућег најбољег голмана света?

Kasiljas.Bio i biće.

Sebastijan Koates.. Urus u Liverpul kad pređe, će gazi..