Prijava

Ne znam na kom osnovu je bazirana statistika na ovom sajtu, ali je prilicno tuzna, ukoliko je realna.
http://www.worldometers.info/sr/

e ovo sam video pre par meseci...ne znam koliko je ovo tačno i realno tj zasnovano na realnom vremenu, teški su ovo podaci za prikupljanje i ažuriranje

uuu, al se puši....
Popušenih cigareta danas

Pa dobro, šta sad? Lepe brojke...

da,znam za ovo,dobra stvar

Јесте курац, сто пута више послатих мејлова, но Гугл претраживања.

jos malo pa 7 milijardi cmareva

na koju foru ovo svaku sekundu meri promene?

sad sam malo analizirao podatke, napravljeni su tako (napravljeni, ne mereni) da probude svest prosečnog čoveka
da naprave kontrast između bogatog i siromašnog dela sveta (umrli od gladi vs. pare potrošene na video igre)
to bi bilo to. a da je tačno, nije ni blizu.

33.481.666 zaraženi sidom, pa odjednom 33.481.665 znači liječe sidu ?

Jok smare, riknuo neko :D

Видиш, тога се нисам сјетио :Д
Ево два сидаша више... Што не ставе куртон фино ка људи.... Или нека траже у болнице шприцеве, јебем их шашаве

Cuo sam price kao u fazonu, dodjes u bioskop, sednes, bocnes se na iglu i nadjes porukicu, u fazonu upravo si zarazen HIVom. Tuga xD

Cuo sam price kao u fazonu, dodjes u bioskop, sednes, bocnes se na iglu i nadjes porukicu, u fazonu upravo si zarazen HIVom. Tuga xD

http://www.snopes.com/horrors/madmen/pinprick.asp

Јебига сада, урбани мит матор 13 година. Веома нетачан. :)

Hvala na informaciji :)
Mada ja stalno proveravam kad sedam negde na javnom mestu, na sta sedam, otkud znam...
A sto se ove statistike tice, saglasan sam sa ostalima, nemoguce je da azuriraju svaki sekund podatke.
Nego je to verovatno bazirano na nekoj njihovoj formuli... Npr izracunali koliko ima umrlih za 1 dan i podelili sa 86400.
Negirajte ako ne razmisljam pravo ;)

to azuriraju podatke iz bolnica,mrtvacnica,industrija,policije,svakakvih sranja...nije isti sekund,nego kad im dostave

Gledam stranicu, i tiho plačem u sebi nad tugom ovog sveta.....

Cifre mogu da nam budu mnogo lepše.

Цифре можда, али ја не... Немам куд љепши бит'...

Замисли кад се посере 7 милијарди људи одједном... Па на шта нам земља личи у пм...

ja kad gledam samoubistva...jebote dok ja popusim jednu pljugu ubiju se vec njih 15 otprilike...svakakva sranja se desavaju dok mi ovde se bezbrizno kuckamo

Pa jebiga, na 7 milijardi, dodje ti 15 njih koji su skenjani zbog necega i nije im do zivota...
Imam dosta da napisem, al nije za ovakav sajt, banovali bi me zbog diskriminacije xD