Prijava

reko da će da ode, meni pre neki dan. koliki majmun treba da budeš NJEGA da izludiš?!

Ma, nije, kosmo, šta ti je, samo je rekao da neće više pisati, osim na Fejsbljuku...A potpuno ga kapiram zašto je ispizdeo, naravno...

ne znam, ako je otišo... stvarno ste kreteni.

Osoba koju bi najradije отерао sa Vuke i Tašto?

Nije njega "izludela" jedna stvar, nego sveukupno se smorio oko sajta, a ovo u posednje vreme je verovatno bilo ono, tuše. Vidim da štancuje tamo po blogu, prebacuje se čovek

a ovde sranje, oči povadili dabogda.

И ја бих можда писао по блогу да има бар двоје људи који би то читали лололо
Овако могу и у свесци.

Bogami, Brucu već nekoliko defki na blogu otišlo na naslov.
:P

Jebena stvar sa ljudima je što vrlo često svako poistovećuje sebe sa onim drugim, u smislu kad je čovek dobar smatra da su svi oko njega dobri a kad je govno misli da su svi govna.

Onda dodje do situavije da se obična ljudska dobrota i trpeljivost posmatra kao nešto pogrešno,nešto što nije iskreno, izveštačeno i sa nekim zadnjim namerama. Pročitao sam čak nebulozu od rečenice 'uvlačenje treba da ide u smeru autor moderator, a ne obrnuto'. Kakvo uvlačenje, čemu i zašto? I može li se nekad dobrota videti kao takva ili se mora posmatrati iz svog ugla sa nekim objašnjenjima koje su prvenstveno projekcija nas samih?

Ovima što su doveli do ove situacije sa Brusom bih poručio da mogu od Brusa samo da nauče nešto. Ili da jedu govna kad već nemaju želju da poprave sebe.

па кад је модератор па сам себи бира -.- -.- -.-

aha, enemi, to je i ovde radio...

Па знам, зато смо га сви и мрзели.

oterala bagra brucea, patim.

Oni četeri iz kafane garant -.-. Koja je to bagra... Omg :O

kosmopolitanka je osetljiva u suštini, jednom sam tako izostajao sa sajta, pitala je gde sam.
http://i1116.photobucket.com/albums/k570/twiinklex27/Tumblr%20faces/tumblr_lu7rtbJED91qzelo8.jpg

Mada posle reče oće da me bije, ali dobro

EDIT: A četeri jesu zajebana kamarila, kao dovodimo mlade perspektivne stručnjake ovo ono, uvališe matorce Fejza i Truća. Sad narod gladan trpi do sledećih izbora

Јеси добио неоправдани?

Jesam, sad mi pod "Vladanje" stoji "Zadovoljava" :(

kaunt, ne seri, izbaciću te iz pratnje. luks, smem da potpišem da je celt, on je dovoljno govedo.