Prijava

Pod 1 mada mi je najbolja bila Lakijeva al ne uže u konkurenciju.
Eventualno taj Hari Poter...

U bre pa sad si izjednačila! Ako se nisam zabrojala...

Izvukao Buksna sjajan šprint na kraju. Čestitam :D.. Sve su super.

Svi su pokazali pravi sportski duh, bravo!
Sada smem da kažem da je Buksnetina zasluženo pobedio (još ste mu uskratili moj glas).

Brisite iz naslova ovo GLASANJE U TOKU. Predlazemn da, osim prvog posta sa novim pravilima, ovde ostaju samo rezultati svakog konkursa, a da se sve ostalo izbrise.

Sređeno Oxe, što si tak'a picajzla :)

Edit: nećemo sve brisati, neka stoji trag i o drugim defkama na konkursu, i o glasanju. A za novi konkurs - nova tema.

Mislim da treba i definicije da ostanu sve, bar u jednom postu onako linkovi, ako ne linkovi koje su autori kacili, ako neko hoce da procita ok je budu sve na jednom mestu za svaku temu. :)

Edit: nećemo sve brisati, neka stoji trag i o drugim defkama na konkursu, i o glasanju. A za novi konkurs - nova tema.

E jebiga sad :D ovaj edit nije bio kad sam ja čukala post :P

Dajte neku zaguljeniju temu. :)

Dajte neku zaguljeniju temu. :)

To!
Šuknete lepo "Devalvacija kriterijuma" ili tako nešto, da se treba zamisliti oko definisanja. U tom slučaju neće biti ni zatrpavanja najnovijih. :)

Dajte neku zaguljeniju temu. :)

Сад мало политичког просеравања:
-Хвала свима који су гласали за мене, обећавам да ћу чинити само добро. :)
Мој фаворит је била РД-ова и дао би глас њој, да сам могао. :)

Jel mogu ja da dobijem temu veceras,pa da ispisem i posaljem nekom moderatoru na pvt ILI okacim posle 00:00,jer tada pocinje subota? Nisam tu ceo dan,a voleo bih da ucestvujem,a mislim da ima jos 'vakih kao ja... :)

EDIT: Umalo da zaboravim. Sve cestitke pobedniku!!!

Prvobitni cilj je da se definišu dosad nedefinisani pojmovi, ali gledaćemo nešto da smislimo, pored ove teme koju je Frenki već odao auditorijumu. :)

Da podsjetimo na pobjednike takmičenja:

1. MJESTO I NASLOVNA STRANA

2. MJESTO

3. MJESTO: 2 defke

4. MJESTO

5. MJESTO

Novo takmičenje je otvoreno ovdje.