Prijava

Aj neka bude br. 5.

A da mogoh, zove bik glaso:
http://vukajlija.com/sportski-duh/342058
http://vukajlija.com/sportski-duh/342070 (ova najboljša)

EDIT: Jedna tema nedeljno je plafon. Taman , ustvari. Odredi se jedan dan i to je to. Tipa subotom ili nedeljom. Ili lupam, ponedeljkom. Sredom, eventualno.

Broj 4 u svakom slučaju (moram da priznam da sam zalepio minusaru na tu defku jer sam očigledno glup kao kurac, ali kada sam ukapirao foru upišao sam se od smeha:)

Drago mi je da ste prihvatili moje predloge, nije loše ni ovo kombinovano - 3 po glasovima, 3 po izboru. Ja sam kao zapeta puška spreman za subotu, ali plašim se da će se ljudi zasititi ako cepate dva puta nedeljno. I nadam se da će te tri teme biti usko skopčane.

E da, vi što ste već glasali: kažite mislite li da li da nastavljamo u subotu ili čekamo do srijede? (editujte svoj post)

Ox, cijenim da će biti bolje ako teme budu što više različite. Da bude što šarenije.

Број 4 , субота.

U nedelju, u subotu nisam tu.

glasam za broj 4, bolje da bude svake srede...

Moj skromni glas ide Buksni, znači definicija nambr van!

Bilo koji radni dan, vikendom planiram da se prijavim u neku ustanovu za odvikavanje od ovog sajta. Ozb., radni dan.

2. Frenki - pokidah se, a promakla mi jučer! Bravo!

4. Мада и остале су супер...

3 brate.
sansajnova i dalje najblja.

Mnogo se dvoumim između prve i četvrte...

Glasam ipak za broj 1. Iako ima nekih koje su možda i "pametnije", dovitljivije, ipak je Buksnetina dao nešto što ću definitivno upotrebljavati već u subotu na fudbalu.

Vidi ga ovaj sportski duh :grohotan smeh:

I naravno, važno je učestvovati !!!!!!!!!!!!!!!!1
(ali polomiću vas sve ako sledeći put ne uđem u uži izbor, lololo)

Eto tako :)

двоумио сам се између саншајнетове и букснетинине...ал ајде нек буде букснетина...
остале су просек..

Значи 1.

Edit: prvih par puta ovo može da se fura na manje od nedelju dana, dok se ljudi ne zasite. Onda nek bude jedna nedelja razmaka minimum.

Tetka, tako nešto smo i mi mislili. Ali vidjećemo šta kažu ostali, nešto se i ne izjašnjavaju baš.

Ma cepaj na dva dana ako treba, pa kad ponestane inspiracije ili se ljudi smore, moze i na nedelju ili vise dana.

Dvoumio sam se između prvog i petog predloga, mada su svi predlozi dobri. Ipak činjenica da je buksnina definicija najupotrebljivija je donela prevagu. Dakle, moj glas ide predlogu broj 1. Ako može neko od moderatora da izbriše moju, evo link.

Glasam za broj 3 mada bih glasao za ovu da je uvrštena u uži krug muškatla

I mislim da je najbolje da se čeka do sledeće srede, da ne dođe do toga da svi nagrnu u prvih pet konkursa a posle da se smore i odjebu celu priču.