Prijava

Шта бисте радили да сутра неки луди Чилеанац хакује сајт и ресетује целу Вуку !?
Обрисане све дефиниције, плусеви, постери, коментари... сви сте на нули, али остали су сви профили са великим НИШТА на њима.

Има људи који су овде већ неколико година, неки имају преко 300 дефиниција...

Да ли бисте се сморили за све паре, добро то стоји, а да ли бисте поново после свега били активни на Вуки, писали нове или понављали старије дефиниције?
Трудили се око сајта, или бисте га напустили.....дошли једном недељно ради реда без икакве воље да било шта напишете...........!???

Prijatelju, neki imaju i 1500 definicija.....

Uključi mozak, to ne može da se desi, Kaizen redovno pamti bekap. To može StefanKostić ili admin bolje da ti objasne. Znači, neko hakuje i sve pobriše i posle 5 sati se sve vrati u normalu kao juče. Ima nekih gori stvari od brisanja al u to se ne razumem baš.

па да имају и 300 000 поента је иста..

ima kaizen bekap na trećem serveru, a i da nema imamo svi glave za još hiljade definicija...

Mira_91

Колко си луд дечко/девојчица.........

ШТА ТРОЛУЈЕШ БЕЗВЕЗЕ, КАПИРАМ ДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДЕСИ....
АЛИ ДА СЕ ДЕСИ ШТА БИСТЕ УРАДИЛИ ???

Moleo bih moderatore da izbrišu ovo "Jevrejin" pošto to vređa moja nacionalna osećanja. Zašto nisi stavio da npr. neki Čileanac obori sajt?

Ajde prvo ti reci nama, kad si zapeo toliko.

Kapiraš da ne može da se desi, ali šta ako se desi? Hmm, aj razmisli šta oćeš da kažeš pa onda sastavi u rečenicu, pa onda sve od početka.

Sačekao bih 4 godine da se sajt vrati na staro, i onda bih otvorio glupu temu o tome šta bi se desilo da hakuju sajt i pobrišu sve...i tako.

ево ти га чилеанац......

ја би реално баталио сајт, јесте да је све ово спрдање.......али ако си се већ трудио да се истакнеш својим дефиницијама и онда ти сав тај труд пао у воду....можда би свратио неки пут

а да сам дуго већ на сајту као неки, вероватно бих се трудио да останем и помогнем сајту иако би био у огромном минусу.

ja bi dao svima minuse na sve defke i hejtovao bi čitav sajt pre nego što se napiše prva nova defka... neka neko zovne facu da dođe ovde...

е или тражите од Каизена да вам врати плусеве отприлике које сте имали да би било рангова, иако нема дефиниција :)

Majmune, to nije cilj ovog sajta, već zabava i sticanje nekakvog ''znanja''. Dosta nas živi u mestima koji nisu veliki i ne može da nađe likove sa kojima može da porazgovara o nečemu što ga interesuje, da nađe nekoga ko razmišlja kao on i ima sličan način razmišljanja pa lek traži na ovakvim sajtovima. Virtualni poeni nisu nešto za čime treba da se vapi, ili virtuelna reputacija.

па то је твоје мишљење, зато сам и направио ово да чисто из спрдања видим шта би било са сајтом.

ја могу на многе друге начине да се забавим, ово је само једна од њих......и јебено сам помало навучен на Вукајлију..

Pa dobro onda, izvini. Pogrešno sam shvatila temu. :)

Ja sam razmisljao o tome.
Zato imam 11 definicija.
I svih 11 su sranje.
TAKO DA NE MOZE DA MI BUDE ZAO AKO SE NESTO DESI!
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KURAC DUSMANIMA!

Ja bi napravio dupli nalog momentalno

bas bi me bilo briga...ne bi se potresao niti malo

Pogrešno sam shvatila temu. :)

Nisi svatila,nego svatio...provaljen si odavno dlakava momcino