Prijava

ja bih definisao Moju babu.
i pokupio pluseve.

Meni to i ne bi tako tesko palo.. Imam samo 21 definiciju, i ne bih bila mnogo ostecena. Da li bih dolazila, ne znam. Nisam ja ovde zbog pisanja, a to se i vidi, nego da se malo ispricam sa nekim ljudima ili da ubijem vreme. Doduse, mogla bih zapamtiti i neku definiciju, npr od Zapate, i tako dobiti koji zilion pluseva da budem jednom prva na cetu. xD LOL

A da nije možda kurčina?

Otišao bih pojebati nešto.

Ovo je zanimljivo pitanje, ovde je nekima Vuka postala nacin zivota. Da vidim posle koliko ste opasni u rl.

Ma samo se vi sprdajte, ja odo da prepisem svoje defke u notepad lololo

NE BUDITE STEFAN KOSTIĆ

Ja bih konačno ishejtovao sve modove, pogotovo frenkija, messalinu, energiju, pekija i mrmuna, a možda i korleonea.
Kako bi to bio bogovski osećaj, ishejtuješ modove, a boli te uvo jer ti je profil ionako u kurcu zbog čileanskog nolajfera.
---

Радио бих исто што и иначе, само на Вуки.

Pio bi pivo i čekao bi da se opet uspostave forum i čet.

Moras prvo da skupis 50 poena za cet :D

Onda bi iša na Krstaricu dok ne skupim 50 poena.

uzeo bi motorku i posjeko koji dunum drzavne sume...pa opet, pa opet...tako se kuca kuci bato moj! :)

Уплатио бих ктитора.

Ја имам мало мање од 300 дефки, али оно... Што има везе, писао бих и даље лагано, само опуштено... Неке старе бих поновио и то је то... Ви'ш ово ми даде идеју да копирам све моје дефке у Ворд... Кул

ovaj sajt je proklet