Prijava

Očajne domaćice,Seks i grad,Šeherezada,Hurt locker...Ali najviše Hurt Locker,a dobio Oskara.

Vesnam, nije on precenjen, veruj. Niko ti njega ne poštuje, samo je morao da dobije Oskara, zbog politike u svrtu, ništa više. Ja sam gledao samo 30 minuta i umro sam od patetike. Oskar nije merilo za dobar film, bio je do pre 30 godina, možda 20.

Koliko traje film?2 i po sata,tako nešto? Samo očekujem da se nešto desi,da prestanem da zijevam,ali ništa...i onda posle dugog čekanja kraj.
Montevideo nije loš za našu filmsku industriju.

milioner iz kaljište, sranje od filma

Tитаник

I to što kažeš vala.Jednom sam ga gledala i znam da sam zaspala prije kraja.

Za HIMYM je potrebno znanje engleskog jezika. Nijedan prevod i nijedan prevodilac ne može da nadomesti humor koji oni izvaljuju na engleskom jeziku. Takodje je potrebna i informisanost. Neke fore ne mogu da budu smešne ako ne razumeš. A to ne znači da si glup. A pogotovu ne znači da je HIMYM loša serija.

Edit: Obraćam se svima koji ste ishejtovali HIMYM, pogotovu Dvajt. A citirao bih vas da umem :D :D :D

HIMYM није ни најмање лоша серија

Sva kameronova govna osim Terminatora.
Haus nije loš, ali jeste precenjen.
Montevideo, opet, nije loš, ali jeste precenjen.
90% ženskih serija(seks i grad, očajne domaćice..)

Za HIMYM je potrebno znanje engleskog jezika. Nijedan prevod i nijedan prevodilac ne može da nadomesti humor koji oni izvaljuju na engleskom jeziku. Takodje je potrebna i informisanost. Neke fore ne mogu da budu smešne ako ne razumeš. A to ne znači da si glup. A pogotovu ne znači da je HIMYM loša serija.

Ок, познавање енглеског, због фраза и непреводивих фазона, капирам шта хоћеш рећи. И даље не мислим да је смешно.
Информисаност... на шта конкретно мислиш?

едит: кад хоћеш да цитираш куцаш
цитат оноштоошдацитираш татиц само што цитат и татиц морају бити великим словима.

Alo Alo. Nikad smornija serija, koji kurac je ljudi toliko gotive, koji kurac je to nekom smešno i koji kurac je repriziraju na svakih 6 meseci, taman kad se završi?

ево пола ових на које цавуље откидају

мени је милионер из блата добар

Samo ime serije je plagijat grupe HIM.

мени је милионер из блата добар

Dobar do pola, onda postaje sranje koje vremenom gradira.

ЦСИ је прецењана серија, и све те криминалистике у којима помоћу длаке расветле цео злочин. Ниђе везе.

Rambo,Terminator...mene se to ništa ne sviđa.