Prijava

Četvrti čovek - totalno predvidljivo sranje u kojem je vrhunac to što Nikola Kojo sve iskida iz snajpa.

Dalje, Maratonci (kako to do sada zaboravih). Šta je smešno koju pičku materinu?

Ceo Džejms Bond serijal. Ne znam za vas, ali mene je smaralo i dok sam išao u predškolsko. Pre bih gledao Space Jam svaki dan po 4 puta, nego jednog Bonda da odgledam do kraja. Jedino dobro u filmu su cave što ih Bond izarči, a i one nisu nešto.

Rambo

Рамбо је цар.

Онај "Увод у анатомију" како су га наши преводили је сморина жешћа.

Džems Bond

Uze mi riječi sa tastature.

Онај "Увод у анатомију" како су га наши преводили је сморина жешћа.

СЕРИЈА УБИЈА КОЛИКО СМАРА. раније ми је можда и била занимљива

Dalje, Maratonci (kako to do sada zaboravih). Šta je smešno koju pičku materinu?

ovo se i ja pitam citavog zivota. a ne smijem da kazem. gambi ustebe sam!

оноштоошдацитираш

just testing :)

A za informisanost - mogu da uzmem recimo primer "Shotgun rule". Čak i u prijateljima ga spominju, a u HIMYM vrlo često od njega prave zajebanciju. Niko nije normalan da gugla posle svake fore koju ne razume, a odnosi se na sleng i sprdačine na lokalne običaje.

Паклене улице - никаква радња с гомилом ефеката и набуџених кола, типично клиначки. Јуче одгледах 5. део, друг ме једва задржао да не одустанем на пола филма.

a ne smijem da kazem.

Kolfilde,ali nas niko ne sme da bije! :)

Isto tako Apokalipsa sada...bezveze.

A za informisanost - mogu da uzmem recimo primer "Shotgun rule". Čak i u prijateljima ga spominju, a u HIMYM vrlo često od njega prave zajebanciju. Niko nije normalan da gugla posle svake fore koju ne razume, a odnosi se na sleng i sprdačine na lokalne običaje.

То су већ фразе, после пар одгледаних серија уђеш у фазон и капираш већину њих. Али то није разлог зашто сматрам да је серија глупа, једноставно глумачка екипа је очајна и иде ми на курац жешће. Ситуације нису занимљиве, и имам осећај да сам све то видео већ милион пута по свакаквим серијама и филмовима.

"Shotgun rule" nije fraza u koju treba da uđeš. Ako je doživiš kao frazu, onda nije smešno. Jel znaš uopšte šta je to? :D
Glumačka ekipa jeste prosečna, razumem te što to misliš, ja to samo gledam iz drugačijeg ugla. Po meni su oni iz nečega već viđenog stvorili nešto novo - Barnija Stinsona, sve one "catchfrases" itd itd.

"Shotgun rule" nije fraza u koju treba da uđeš. Ako je doživiš kao frazu, onda nije smešno. Jel znaš uopšte šta je to? :D

Да. И чуо сам је у неколико различитих серија и филмова, тако да није ништа ново нити занимљиво.

Po meni su oni iz nečega već viđenog stvorili nešto novo - Barnija Stinsona, sve one "catchfrases" itd itd.

Е јебига сад, мени он опасно иде на курац и његови фазони ми нису уопште смешни. Ако теби јесу, шта да ти кажем, уживај. :)

ono sranje ''kako sam upoznao majku'' kako već...gledao, u stvari, trudio se da odgledam bar 2 epizode..ne ide mi nikako...KOJI HUMOR JEBOTE?!?!?!?!?!?!?!možda za osnovce u nižim razredima...izvinte ako sam uvredio nekog ko se seče na tu seriju, mene jednostavno ne privlači...NIKAKO!

- Star Wars - filmovi su nekako...za decu. Nema ništa protiv toga, ali sam očekivao nešto bolje.
- Šindlerova lista
- Indijana Džons - Volim avanture, ali sam očekivao nešto više...
- Skarfejs - Nije baš toliko loš, al' zbog klinaca koji se lože...
- Insepšn
- Gospodari prstenova - ne znam tačno da li je precenjen, ali sam ga pokušao gledati 2-3 puta i svaku put zaspao...

ono sranje ''kako sam upoznao majku'' kako već...gledao, u stvari, trudio se da odgledam bar 2 epizode..ne ide mi nikako...KOJI HUMOR JEBOTE?!?!?!?!?!?!?!možda za osnovce u nižim razredima...izvinte ako sam uvredio nekog ko se seče na tu seriju, mene jednostavno ne privlači...NIKAKO!

znači da brišem ja to sve sa harda...imam sve...donosili neki ljudi, a ni scenu nisam odgledao...super, i onako mi treba mesta za radetov opus....

Mislim da su već bile slične teme, ali ovako:
ruski i italijanski filmovi (osim Tri muškarca i noga) me smaraju, onda sve od onog Godarda, pa neke izdrkotine Gaj Ričija i naročito Kventina Tarantina, a od serija Lost, Prijatelji...

@Xantas, si ti rođen posle Drugog svetskog, pa si željno iščekivao ove filmove?:)

pa to su klasici matori 30 godina!

mislim, na s wars i još neke ne tako stare baš...

Скарфејс је говнусина.
Дарк Најт је мноого прецењен.
Пријатељи су брутално прецењени, Мућке такође (колико год их волео, јест прецењена серија). Ууу она са Ал' Бандијем, Лав ен мериџ ил како се зове, је врло лоша серија, одгледао сам зилион епизода још док сам клинац био, ни тад ми није било смешно.

Jebem li ga, gledam uglavnom starije filmove. Od 30-ih pa nadalje. Ali ovi nabrojani su popularni, jer se priča o njima puno i dan danas, a po mom mišljenju su precenjeni.

Što se tiče serija
- Prison Break - gledao nekoliko epizoda. Precenjena je zato što se svaka šuša loži na istu.
- većina medicinskih serija (sem Scrubs-a)
- CSI serijali
...ima ih još, samo da se setim