Prijava

Nešto sam razmišljao inspirisan petim gledanjem Independence Day-a, i došao sam do zaključka da bi vanzemaljci, ako su se već toliko razvili na tehnološkom nivou, uznapredovali i na kulturnom i prevazišli taj lovački karakter koji imamo mi ljudi. Moguće je da ne bi hteli da nas unište, već recimo da se nastane ovde u nekoj pustinji i da živimo u miru i blagostanju... Šta vi mislite?

АХАХАХАХАХАХАХАХАХА Господ Бог се пита шта ће се десити ако ванземаљци дођу!

ahahahahahahahaha, odlično primećeno!

АХАХАХАХАХАХАХАХАХА Господ Бог се пита шта ће се десити ако ванземаљци дођу!

ne bi nas ubijali...mi bi bili robovi i radna snaga a i ozda bi dan zagotivili zbog umetnosti i muzike i ostavili nas u zivotu da pravimo umetnost i muziku za njih i da im budemo radna snaga...sto bi nas ubijali kad nas mogu iskoristiti

Pa nisam sveznajući, to su masonske laži!

Можда су они већ овде па чекају да откријемо ворп спид да би могли да се прикључимо галактичкој федерацији планета?

Napravili bi nam piramide, Isidoru Bjelicu i Ajfelov toranj i tako još neka svetska čuda da nam dokažu svoju nadmoćnost.

A ako baš imamo sreće napravili nalog Aurore i Mogše u jednom. Po mojem proačunu zvao bi se AURORSHA072. lolo

Valja bi dali kaizenu jaci server da ovo cudo ne steka, onako iz sazaljenja...

Ahahahahahahhahahahaahhaah. Doneli bi zvezdi titulu!

Možda bi nas naterali da sišemo njihovu zelenu, zakržljalu kiticu...

ma to sve bi bilo extra

Па пази, с'обзиром да Господ Бог отвара тему у којој се пита шта нам је чинити ако ванземаљци дођу, свако са 1.32 грама мозга може закључити да смо га најебали. Пази кад ни тај Бог, како га зову смртници, не може да нас спасе. Онда све у курац! И дај да убијемо Бокија 13, да нас не брука пред ванземаљцима.

Poubijali bi nas,samleli i koristili bi nas kao pogonsko gorivo.

Ја би прво ставио Федора, Оверима, Крокопа и мене. Па ако то пробију, најебали сте..

Роки Билбао™

Poubijali bi nas,samleli i koristili bi nas kao pogonsko gorivo.

Ovo nije šala. Već postoji kotao na Rome.

Кад долазе ? Ја немам сучим да их почастим тренутно....

Evo ti petmaraka, trk do prodavnice i kupi sok u tetrapaku nemoj onaj na razblaživanje gosti su, neki keks i kutiju drine.