Prijava

Не знам, Кизо... нешто ми делују превише жгољаво да од њих правимо сланину.

Mene zanima dal' vanzemaljke imaju sise?
A šta ako dođu ovamo jer su nekim super radio uhvatili Cecine pesme pa misle da je ona boginja i hoće daje ustoliče za kraljicu sveta, da nam himna bude Grome moj ili Idi dok si mlad a ?

Не знам, Кизо... нешто ми делују превише жгољаво да од њих правимо сланину.

To masoni šire dezinformacije i obmanjuju vaskoliko srpstvo da su zelembaći šlank metroseksualci. Štite svoje saveznike.

Mene zanima dal' vanzemaljke imaju sise?

Imaju kurac.

A šta ako dođu ovamo jer su nekim super radio uhvatili Cecine pesme pa misle da je ona boginja i hoće daje ustoliče za kraljicu sveta, da nam himna bude Grome moj ili Idi dok si mlad a ?

Ne mogu oni to tek tako, ipak je ona u kućnom pritvoru!

хохохо. гуд ван.

Njima dajte samo kupovnu rakiju kad dođu!

Da mi njima udarimo vize? Onako, iz zajebancije, kad ne možemo nikom drugom. samo da vidimo kako je to.

A da im prodajemo mesto prebivališta za dobijanje državljanstva??? Namlatimo kintu.

A da im prodajemo mesto prebivališta za dobijanje državljanstva??? Namlatimo kintu.

Kurac, dobiju naše državljanstvo i onda spiče u EU, a onda ovi nam zbog toga udare vize.

Pustićemo JTU-a na njih...

Mozda su vec ovde negde,mislim,na Zemlji...Videla sam jednog na Zlatiboru,kupuje prsutu i kajmak :D Ma koji vanzemaljci,kada bi dosli pobili bi nas kao zeceve,mada oni nam nisu ni potrebni da bi izumrli kao dinosaurusi,pored JK i Bokija 13 i mnogih im slicnih "estradnih licnosti" sami cemo da izvrsimo kolektivno samoubistvo...