Prijava

Ima nesto u mom glasu što iritira te vrlo
što te tera da poželis da me iskaraš u grlo
ima nešto u mom glasu što te baš izluđuje
što te tera da me mrziš i da me osuđuješ
...

Ako mi se neko kurči ja ga pitam "šta, šta"
ako mi se neko mršti ja ga pitam "šta"
ako gleda preko - "šta", misli da je neko - "šta"
biće upucan k'o Beko - bam, bam, bam, bam

Mimi Mercedes - Šta (Opet neko kurčenje)

Jbt, koja težina.

Slava, vino, ljubav i zlato, to je sve za čime žude ljudi i narodi. Da život nema tog soka, kako bi suvo i jadno bilo njegovo drvo. - Bajron

Ako koračaš stopama stranca, naučićeš stvari koje nikad nisi znao, koje nikad nisi znao.

Pokahontas

“To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.” Voltaire

...Viđaju me kako prolazim lepim, učenim ulicama, divim se predelima, pljeskam kao svi ostali, rukujem se, ali nisam ja taj koji govori. Hvale me, ja malo sanjarim, vređaju me, jedva da se iznenađujem. Potom zaboravljam i smešim se onome koji me vređa ili suviše učtivo pozdravljam onoga koga volim. Šta da radim kad imam dobro pamćenje samo za jednu jedinu sliku? Preklinju me da najzad kažem ko sam. ''Još ništa, još ništa...''
A. Kami

...Viđaju me kako prolazim lepim, učenim ulicama, divim se predelima, pljeskam kao svi ostali, rukujem se, ali nisam ja taj koji govori. Hvale me, ja malo sanjarim, vređaju me, jedva da se iznenađujem. Potom zaboravljam i smešim se onome koji me vređa ili suviše učtivo pozdravljam onoga koga volim. Šta da radim kad imam dobro pamćenje samo za jednu jedinu sliku? Preklinju me da najzad kažem ko sam. ''Još ništa, još ništa...''
Шоми

Pozivam za svjedoka vrijeme. Početak i svršetak svega, da je svaki čovjek uvijek na gubitku

''Ako dolazi zima, to znači da ni proleće nije daleko...''
P.B.Šeli

Ја сам мала веверица и прави сам зврк, Лукас иде, шмрче кокос, сви у шуму трк.
R. Kumplung

Jer kako kažu naši stari, bolje znati mnogo i često nego ne znati ništa, povremeno nikad, kojekude
N. Kojo

Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog
M. Partizanka

Na definicije, postere i reakcije o studentima dajem minus na keca pa sve da ih je napravio moje žene brat.
JUHU! JA SAM NEPUŠAČ!
Господ Бог

"више волим њен смајли на теми него крај 10 других да спавам"
шомара

Gowno. To samo Proviron aka Miki gleda

Koliko mi je dosadno u picku materinu...

не кварите нам тему :(((

Jer je noć, noć, noć, noć
totalni je mrak
ništa se više ne vidi u tami
ovo svetlo je usamljeni zrak
osećam ipak ko da nismo sami
ti i ja