Prijava

Dakle ovo je tema o Vašim ličnim doživljajima poznatog nam autora Marfija i svih njegovih zakona. Ubacujte svoje zakone, pravila, aksiome, paradokse, pandane i sve što mislite da spada u dotičnu kategoriju.
Spem je poželjan ukoliko je konstruktivan, interne fore- naravno.
Počnimo

Aurorino pravilo grabljenja prilike
Svaka je šansa dobra ukoliko je prava.

Aurorin zakon poslednje rizle
Verovatnoća da će poslednju rizlu upropastiti kiša srazmerno raste udaljenošću od civilizacije i otvorenih kioska u po noći.

Vukajlijino pravilo otvaranja nove teme:
šanse da neko napiše zajebantski ili posprdivački prvi post (osim posta otvarača teme, a taj se ne broji), su 99 %.

Marfijev zakon otvaranja nove teme: 99,99999999999999999999999999...% je vjeroatnoca da ista ili slicna tema vec postoji.

A ne, gledala sam, nije to-to. Ovo su naši lični doprinosi kao autora sajta. Zato je tema u Zezanju. Jer Marfi je ipak studiozan lik, onaj je za Vujakliju, ovaj je za Vukajliju, kontaš Merci?

ahaaam... bice da mi se pokvario senzor za originalnost. ovdje je svakako ne vidim. mozda treba da se opravim.

Ma jok, nije poenta u originalnosti, nadoći ćeš u vožnji, probaj.

gdje me nadje... ni da vozim ne znam. zadnji put kad sam drzala volan, kamion je trebao da izvlaci auto, a ni motor se nije usrecio mojom voznjom... :)

I mene su jednom izvlačili fapom iz šanca. Dakle - Šanse da potrefiš šanac zamaskiran nepokošenom travom se povećavaju ukoliko si- ženski vozač.
eto, ajmo dalje.

Bruce-ov prvi zakon Vukajlijaškog delovanja:

- Nikad ne možeš napisati neki tekst na koji nije moguće napraviti spem.

Bruce-ov drugi zakon Vukajlijaškog delovanja:

- Što si pijaniji to bolje ocene dobiješ na defke.

Posledica prva dva zakona:

- Što si pijaniji to te više spemuju.

:)))) Brao bruce, to se traži.

Millerov zakon
Nikad ne znaš koliko je bara duboka dok ne staneš u nju.

Vukajlijski dodatak Millerovom zakonu
Nikad ne znaš koliko u bari zapravo ima krokodila dok ne otvoriš temu na forumu jedino što znaš je da ćeš biti pojeden.

Zabluda o Marfijevom zakonu gravitacije i odskočne sile:
Ma koliko god pojeo meksičkog skačućeg pasulja uoči košarkaške utakmice, šanse za veći skok ti se neće povećat, usprotiv.

Zabluda o Marfijevom zakonu gravitacije i odskočne sile:
Ma koliko god pojeo meksičkog skačućeg pasulja uoči košarkaške utakmice, šanse za veći skok ti se neće povećat, usprotiv

Dodatak Mešjinoj Zabludi o Marfijevom zakonu gravitacije i odskočne sile
Ali se zato povećavaju šanse za horizontalno ubrzano pravolinijsko kretanje na raketni pogon.