Prijava

А ја 27.
Какав је програм иначе?

evo ja sam nekad bila bucka (bila sam debela ful :DD) i skinula sam sve te kile, pa eto ako nekome treba savjet u vezi skidanja kila tu sam, znam sve, od najboljih nutricionista do vrsta treninga, namirnica i svih ti budalestina.... pa ako nekog zanima nesto na tu temu tu sam.... mnogi ljudi me inace pitaju za savjete pa mogu i drugari sa vuke
:))))

Ja nudim sebe. Neko?

Ide edit, samo min, nisam znao da nije zajebavancija...
Posle dugog razmišljanja shvatio sam da ja ništa ne znam, ne znam baš nikakvim psolom da se bavim, pa mogu da vam ponudim druženje sa mnom i zajebanciju. Ako nekad neko svrtati kod neke strine u Kvu nek se javi da se zajebavamo, to radim najbolje!

Дај Мурињо, реко човек без спама. Мада сам и ја долазио у искушење да тако нешто напишем лоло

Luksdoc имаш ПВТ од мене, треба ми помоћ. Да похвалим оснивача Окса, много добра тема. :)

А ја 27.
Какав је програм иначе?

Па да, 26. је недеља, онда кул, 27. ми је испит. Јебем ли га какав је програм, биће Тарја и неки дрнге-дрнге трибути. Ту се још преко дана скупе ови матори мотористи пију ракију и ждрењају пасуљчину, а ми табанаши долазимо увече. Јебем ли га требало би негде око 21-22 х да почне. Ако имаш неког да те вози на мотору исталите се по 200 кинти, јер је улаз по мотору 400. Ваља бар неки Томос исцимати.

Evo da se i ja dam u promet. Ako nekom treba neki muzicki savet, (melo)djed mjetal mi je uza specijalizarnost. Rifovi, solaze, brejkovi etc.. imam ih pun kurac. Ja planiram da batalim sviraniju u skorije vreme (jebiga, ne moze da se svira to kod mene u selo), pa ako nekom treba nesto u GP formatu nek se javi. Mogu po principu posaljes mi tab- ja ga popunim. Ujedno i trazim nekog ko je zaludan i 'oce u djed metal.

Burzume, postoji sansa da sa nekom ekipom krenem na Tarju. Tako da ti javim ovih dana

Evo da se i ja dam u promet.

Da si ženskoj pa i da te pozovem, ovako ništa.

Elem ako neko ima problema sa računarom, autom nek se javi na podforumu ITkutak. Ima stručnjaka kolko hoćeš.

Tako vas volim, eto već smo nešto uspeli da završimo. Dogovarajte se na PVT radije, jer ću ovde tražiti od moderatora da pobrišu spem i da ostannu samo postovi sa ozbiljnim ponudama radi bolje preglednosti.

Evo, još se nečeg setih: Ako neko hoće da volontira (za početak) u nekom mediju u Srbiji, neka se javi da probamo da završimo nešto. Ali da me ne izblamira posle ! :)

Ali da me ne izblamira posle ! :)

Onda bolje ovda da ne tražiš, ići ćemo naokolo i JEBATI, a sve to zalivati sa lololo. :)

Evo da oživim temu i da izrazim čuđenje da niko od silnih jebača gitarista nije hteo da mu nešto pazarim u najvećoj i najpovoljnijoj prodavnici instrumenata u Evropi koja se nalazi u Kelnu. To sam lepo ponudio. Pročešljajte mejlove, ima dobrih ponuda, mnogi fini ljudi nude korisne stvari. I ne spemujte temu, stvarno se zanosim da od Vukajlije još neko osim Kajzena može dima neku konkretniju korist.

Mogu ponudim možda i neke knjige za FPN, ali to moram da pročešljam. Uglavnom one koje bih najradije zapalio pošto se po njima ispišam, recimo knjige Milana Podunavca.

Ово је супер тема. Само ми жао што слабо шта паметно могу да понудим.

На пример, ако се било ко занима за студије архитектуре у Београду, дајем конкретне савете, шта год треба. И скрипте, ако затребају.

Ако неко жели да се бакће са рагбијем, нудим сву помоћ овог света. Само реците.

Савети и искуства за повреде (дислокације, пре свега) и опоравак од истих.

Mogu ponudim možda i neke knjige za FPN, ali to moram da pročešljam. Uglavnom one koje bih najradije zapalio pošto se po njima ispišam, recimo knjige Milana Podunavca.

Чек, ти си са ФПН-а? Журналистика, '87. годиште? Вероватно знаш пар људи које знам.

А што се тиче продавнице гитара, ако имају винтиџ Kramer гитаре у слободној продаји (дакле, моделе пре 1990. године), онда сам заинтересован. :)

Sviđa mi se tema. Pošteno mi se sviđa.
Ako neko ima problema sa pisanjem sastava, pesama, vesti, članka, Boga-oca, nek se javi na PVT, tu sam da pomognem, jedna od retkih stvari koju rokam :)
Takođe, ako ima muzičara (i onih u pokušaju) kojima baš i ne ide pisanje tekstova ili ako ne znate kako da ,,sredite'' tekst da bi imalo ritma i slično, tu sam.
Ako nekoga zanima psihologija, ali ono govor tela, emocionalna inteligencija, astralna prjekcija, parapsihologija i slično, nek se javi, imam neke e-knjige koje bih rado podelila sa zainteresovanima.
Ako nekome treba gramatika srpskog jezika, ali ono - sitna crevca (osnovci, srednjoškolci), mogla bih vam poslati, imala dosta beležaka sa detaljnim objašnjenjima i sl. (stvarno nudim, po mom pravopisu se ne bi moglo poverovati, ali ovako kad kucam ne vodim previše pažnje o gramatici)
Jedino još bubreg da ponudim :)

Takođe, ako ima muzičara (i onih u pokušaju) kojima baš i ne ide pisanje tekstova ili ako ne znate kako da ,,sredite'' tekst da bi imalo ritma i slično, tu sam.
Ako nekoga zanima psihologija, ali ono govor tela, emocionalna inteligencija, astralna prjekcija, parapsihologija i slično, nek se javi, imam neke e-knjige koje bih rado podelila sa zainteresovanima.

Ај искомбинуј ова два. Ја сам музичар у покушају и волео бих да имам текс о астралној пројекцији или нечему сличном.

Ako ste nervozni, nadrkani, sjebani i treba vam neko da vas sasluša - ete me. Nisam neki savetodavac, ali znam dobro da 'slušam' (čitam), a i imam živaca.

I ono, ako nekome treba neki sastav, žemo. Ide mi pisanje. Sa pesmama stojim slabo, ali proza može.

Džimi, pa da te zbog mene zaviju u bele košulje sa sve mikrofonom i 'armonikom?! Ograđujem se od svake odgovornosti!

Nista posebno nemam da ponudim, ako nekome treba nesto iz Cacka, sto cisto sumnjam, tu sam, takodje iz GM. Mogu naci knjige za srednju skolu, gimnazija prva godina mogu i da poklonim kome treba. Kome trebaju neke knjige oko defektologije, skripte mogu da dam/pozajmim sestra mi studirala, pa mogu i neki cas ispod cene da sredim ko muca i tako to :)

Ako neka devojka ima nedoumice u vezi sexa, tu sam, nasi smo.

Ako nekoga zanima psihologija, ali ono govor tela, emocionalna inteligencija, astralna prjekcija, parapsihologija i slično, nek se javi, imam neke e-knjige koje bih rado podelila sa zainteresovanima.

Hajde šibni mi neke linkove na PVT kad budeš mogla. :)