Prijava

Ok, neću više, samo ne znam kom je ova tema pomogla pa se sprdam. Neću više. :)

Ok vam je tema, samo treba da nahvatate moderatora koji je voljan da edituje i briše postove

Mislim da nema potrebe jer sve ponude ubacujem u prvi post.

Ја ћу сад да кренем да пишем Шанзаму на ПВТ основе француског, па ако некоме требају, могу да ископирам :)

Ako nekog zanima HTML/CSS/JavaScript ili tome slično, tu sam.

Takođe sabivam matematiku i fiziku za osnovnu školu. Pa ako trebaju omladini neki online časovi tu sam.

Ako ima omladine koji se bave slomivratima, tu sam. Dajem tricks & tips, a i dilujem opremom i delovima. :)

Ako treba da se iscimaju neki opijati, tu sam. Takođe i za prevare, krađe i ostalo.

Ako se setim još nečega, postovaću.

Ako treba da se iscimaju neki opijati, tu sam. Takođe i za prevare, krađe i ostalo.

DECHKO nemoj ovde da širiš droge. Meni je Mastriht skoro da prepišam, kad mi dođe odem lepo tamo i naduvam se kao budala - legalno :)

Ako trebaju neke vežbe, za trbušnjake i/ili noge, tu sam.

Saveti za slučaj da se nađete u uličnoj tuči, ništa komplikovano, da samo rukama možete sjebati svakog.

Ako vas zanima nešto u vezi karatea, bilo šta, tu sam. 10 godina se bavim njime.

Ovo je to za sad, postaviću kasnije još, ako se setim.

I jel smo pomogli nekom, kažite?

Sad videh ovo na fejsu, pa da postavim ovde. Ne može da škodi, a svakako će nekome pomoći.

POKLANJA se lek BETAFERON za OBOLELE OD MULTIPLE SKLEROZE, koji je inace jako skup (preko 500 eura), radi isteka roka u 11 mesecu ove godine. Ako znate nekoga kome bi ovaj lek zatrebao, javite se na broj 066 390 264.

Saveti za kuvarstvo :) em sam ja kuvar, em imam knjige, em mi cale profa kuvarstva :) tako da ako trebaju nekom saveti za neki recept ili kuvarstvo nek zove :)

Isto se javljam za kategoriju mršavljenja - "Kako skinuti dvadeset kila na moru uz pomoć aktivnog hodanja i življenja na kuvanom mesu i satašaru". Za nuspojeve kao ćelavljenje il' blagu nervozu ne odgovaram :)

Da se priključim temi. Nudim besplatno:

- Onlajn učenje inžinjerstva reverznog koda (Reverse Code Engineering) u narodu poznatije kao krekovanje :)))

- Photoshop saveti

- Autodesk Maya - program za 3D modelovanje - tips&tricks.

Besplatan pravni savet. S obzirom da sam student, ne znam sve, ali znam dosta.

S obzirom da će uskoro leskovačka roštiljijada, verujem da će biti i onih koji će se zaputiti u Leskovac. O Leskovcu me možete pitati šta god vas interesuje (tu između ostalog mislim i na mesta gde možete probati pravi leskovački roštilj, sve vezano za provod, itd.).

radim prevod sa srpskog na engleski i obrnuto

sve oko odbojke što vam zatreba, pitaj mene

sve oko odbojke što vam zatreba, pitaj mene

Takodje, dve godine trenirao.

Takodje, dve godine trenirao.

i ja tako nekih 14 godina igram :) lolo mante se odbojke to je moj fah :)

и ја сам играо 4 дине.
ми мож` овде да направимо неку екипу, турнир или тако нешто

Mozemo bre ekipu :) vukajlija! :) koja ste pozicija?

ja igrao za reprezentaciju momci, vi kako hoćete...trenutno igram prvu ligu :/

tehničar...

где играш Силаре?
ја сам играо за репрезентацију Београда. Најбољи сам на коректору, леворук сам.

било би до јаја да направимо неки турнир или нешто. :) можемо да направимо посебну тему.