Prijava

Postoji jedna igra,mislim da je za Soni 1,gde birate svog motociklistu i trkate se sa drugima,ali mozete da bijete te druge motocikliste sa lancem,pendrekom,da ih sutirate sa njihovog motora i slicno,u zavisnosti koga ste izabrali....Se seca neko toga?

Tema ri se zove ima jedna ima.Pomislio sam da si povalio nesto, pa te zanima kako se zove.

Ispravljen naziv teme

Road Rash! Докторирао!

Auuu Peki,fala ti ko bratu,kad se setim kolko sam divljo ko klinac :DDDD

Ispravljen naziv teme

Al' opet nije kako treba.
Sad je igra jedna igra. Smislite se. Ima jedna igra bi trebalo da se zove,ak' sam ja u pravu.

Хујо, добро је, можда сам и ја некада зпзпзпзпзпзпз, деси се, погреши човек.

Нека вам служи ова тема у будуће за сличне информације.

Road rash jebe! Koliko sam džojstika polomio uz nju :) I da, nije za soni, nego za segu.

Е, хоћу и ја да ми разрешите нешто! Игра за Сони 2, чини ми се. Ти си као неки лик коме су отели породицу, ваљда, и идеш да их спасеш. Возаш се по том граду, не можеш да шеташ улицом али можеш да уђеш у зграду у којој је нека мисија. Немаш ону мету када користиш неко оружје већ он сам спичи непријатеља када кликнеш одговарајуће дугме. Не знам како другачије да вам објасним. То сам крша давно цепао и крша ме занима како се зове.

Ареи Куен
Е, хоћу и ја да ми разрешите нешто! Игра за Сони 2, чини ми се. Ти си као неки лик коме су отели породицу, ваљда, и идеш да их спасеш. Возаш се по том граду, не можеш да шеташ улицом али можеш да уђеш у зграду у којој је нека мисија. Немаш ону мету када користиш неко оружје већ он сам спичи непријатеља када кликнеш одговарајуће дугме. Не знам како другачије да вам објасним. То сам крша давно цепао и крша ме занима како се зове.

Јел имаш неког пса који те прати?

Не. 90 % сам сигуран да нема.

To se zove igra! Igrao sam sve delove, drugi je najbolji. :)