Prijava

Jeste Murinjo, zapelo mi za 2 glasa...
ptianje je da li uopšte imam definiciju u prvih 20,30 na sajtu...
I to nema veze sa popularnošću autora već definicija, Remorker će najviše da dobije a nije u prvih 100, a i nek dobije opet kažem, on je napisao "moju babu" ti na tvoju žalost nisi...

jednostavno ne moze. opasno usporava sajt to sortiranje velikog broja definicija, jebi ga.

Za! Šta sad ne treba ništa da menjamo da se sajt ne bi usporio?
Ima 2 servera, do juče je bio problem sa jednim.

NEĆU DA TRPIM OVO!

on je napisao "moju babu" ti na tvoju žalost nisi...

Ti, na tvoju žalost, takođe nisi ;)
Šalu na stranu čemu to kad svi znamo koje su te defke: Moja baba, Zaključavanje stana itd... Ljudi čitajte nove definicije ili ukinite definisanje pa onda da čitamo iste stare defke do sudnjega dana.

Ma ne treba, mala nebitna stvar, koja bi usrala sajt sa usporavanjem samo tako.

Za! Šta sad ne treba ništa da menjamo da se sajt ne bi usporio?
Ima 2 servera, do juče je bio problem sa jednim.

pa jebo vas ja, aj vi naredjajte 350 000 definicija 120 000 postera svaki put kad neko klikne na + ili -

nek je i dva servera opet je veliki posao. samo pomislite koliko puta se klikce na + ili - u sekundi. svaki put treba se drka server da preuredjujes ogromnu bazu.
ili ne bi radilo lepo, ili ne bi ste mogli ni da koristite sajt.

Lepo si to objasnio i otvorio nam oči Celte...

i ovo redjanje autora po popularnosti je glupo i nepotrebno, sad ce jos i definicije redjamo...

Ma i treba da svako plati ktitor da bi uopšte boravio na sajtu kad ste takvi. Uvedi Kaizene molim te. Ako hoćete da čovek ima 5 servera samo da bi vi gledali moju babu na vrhu neke liste iako vam je lepo objašnjeno da će sajt trokirati.

Ich bin für diesen Vorschlag!