Prijava

Kul je ovo. :)
Al' ja Kurda kritikujem na temama gde se raspravlja o modovima.
Svakako plus. :)
A nema ne četu. Cccc.
Jovičić bogotac!

Усиљено, незанимљиво. Жали боже времена. Минус.

IŠTVAN TEMOUBICA!

čuj mene plazmu.....

Ja sam uvidio da smarko zeli da se mi malo zajebajemo ali kostic vazda lokuje, malo mu sto je ukino jebanje pa i oce sve ostalo gdje se spominje JA JEBEM

Pišnula sam od smijeha. Hvala, Pekky.

ЈА ЈЕБЕМ ХАХАП ПЕККИ

Dobro je ovo sa foruma, nesto-nesto, opet se zakacismo Reme i ja :D

Ја испадох највећи дркаџија на сајту. :( Ал' стварно више смара форисрање мира и тишине на форуму. Интересантније су свађе, или макар расправе.

Џерико, што јес', јес', то му сад дође као навика.

men se sviđaju ovakve temičice
šta bi s onom tv emisijom peki? :)

Jaaaao, ono je bilo divno, kad mi sine inspiracija, biće nečeg :)

hahha, aj' sad baš divno, ali ipak je bilo smiješno :)
(saće dođe neko i kaže da je sve to smor, al jebe mi se)

Stefan Kostić: :kači gif koji koluta očima:

Хаххахахахахаххаах ово је најјаче :Д

Измијенио сам име теме у Просјечан дан на Вукајлији, тако да можете писат' овакве форме текстова кад год, било за чат, било за форум, било за коментаре на дефкама итд... Баш бих волио да неко то напише, да видим :)

Evo iz druge teme, najčešći razlozi banovanja. Napisano još u januaru:

Fridrih MMMMCMLXXXIII - Još jedna reinkarnacija našeg dragog Fridriha, dođi nam ponovo :* EDIT: јебем ти мајку, смарачу
na 696969 dana
mp3stranica - napušiš nam se kurca
na 123456789 dana
sos - radoznalo magare, bla, bla, neko hakersko sranje, idi hakuj bojler
na 15 dana
Жаклин Вон Бург - ЈТУ
na 1000000 dana
Самхаин - otvaranje teme "Koje su vam boje sline" u podforumu "Sve vezano za Vukajliju".
na 60 dana
Dzankee - Opet napisao za odabranu da je govno, 30 dana. EDIT: Sad vidim da je već trajno banovan, a da je ono stari komentar.
na 999999 dana
zajebanlik98 - Želi da opšti sa moderatorskim majkama.
na 696969 dana
Данкан Фергусон - otvaranje nebulozne teme, ban dok se ne otrezni
na 60 dana
ollanikisback - ollanik
na 1000000 dana
BolestanSamPaSta - размазана говнурда по постеру
na 100 dana
Burzum - spem sajta, trajni EDIT: Greška. EDIT 2: trajni na sopstveni zahtev EDIT 3: odlučio da ipak ostane na sajtu
na 0 dana
NeIzazivajMeSilovacuTe - zato što je vukajlija otišla u kurac
na 696969 dana
LickItGood - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
Doppia_Leonessa - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
debeli pacov - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
Eclipse - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
Ludi Čak - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
aleksandarkg - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban... EDIT: Namerno se samobanovao na četu, ban se produžava.
na 14 dana
Eddie - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
Loksi - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
Деветар Цокулић - Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan. Moderator će proveriti i povećati ili smanjiti ban...
na 7 dana
Fridrih MMMMCMLXXXIV - због да једеш говна EDIT: Umri, balego, umri!

Џерико, што јес', јес', то му сад дође као навика.

Upali smo u rutinu :(

x x x x ban ban x x ban + + x x ban odjava prijava x ban x x ban x odjava prijava x x ban x + x - (ovaj minus nije x jer je treba da smanjimo kriterijum) x ban x + x x x etc.
odjava

Umri, balego, umri!

http://i56.tinypic.com/35lc3d1.jpg

lolok
samo ne znam ko je bijo midzet faker, al garant neki smaracki dupli