Prijava

Jeste, Skidrow, samo ja milsim da ima i neki fix za Options ako ne cuva.

nemam pojma, ja sam kopirao, pokrenuo jednom, posle toga je sve bilo kako valja...
nikad ništa nisam dirao...
e da, kad Ezio uskoči u vodu, mene zaboli glava, ona voda me toliko jebe u mozak to je užasno... u početku je bilo ok ali posle nekog vremena me je tako iritiralo...

http://www.youtube.com/watch?v=beAwQz4eV_g
Ajd' malo rasprave o cuvenom The truth klipu.
Koje je njegovo znacenje, po vama?
Po prici iz Bradruda i Dvojke, rekao bih da su Adam i Eva bili prvi asasini.

Pre će biti da su izrodili prvog asasina...

A ima li poente taj the truth klip?Jel receno zasto se stalno javlja taj subject 16?I dal se ima neke koristi od njega?

Manje--više, to se zna, mene više buni the truth u brotherhood-u... A što se tiče ovog the truth, obratite pažnju na glas koji na kraju kaže Eve, glas je Dezmondov, a na kraju prvog dela u Dezmondovoj sobi u kojoj su ispisani oni znakovi centralno mesto i najveći simbol je znak butterfly effect-a koji se vezuje za putovanje kroz vreme, a jedan od delova edena to i omogućava, subjekt 16 u ACB kaže "Find Eve, her DNA"... Ovo su sve moje pretpostavke, a znajući ove iz ubisofta čeka nas nešto potpuno neočekivano...
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Adam_and_Eve

Mmm, pa dobro, još dosta će se rasplitati, to stoji, i dalje mi nije u potpunosti jasna uloga subjecta 16, ali, evo, kaže u tekstu da je između ovih "bogova" tj. vanzemaljske rase i ljudi došlo do ukrštanja, i da su tako nastali neki koji su imuni na dejstvo ovih delova Edena- kasnije assassini. Zanimljivo će biti kaako će se ovo razviti, nisam do sad kod Ubisofta sreo ovako zapletenu priču, čak su i teorije zavere po Splinter Cell-u bile poprilično laganeze, moglo bi ovo baš kul ispasti. E, i da, na kraju ovaj glas, po zvaničnom, je Adamov, ali je isti lik, Nolan Nort dao glas i Dezmondu, kao i, iz nekog razloga, onom liko što vam daje drugi zadatak u prvoj igri. Slučajno? Pojma nemam. :D

Upravo tako, posledica ukrštanja je eagle vision koji imaju samo asasini. A što se tiče subjekta 16, teško je bilo šta zaključiti, sigurno je samo to da je on živ i da je one znakove ispisao krvlju Lejle Marino koju je ubio, a potom je pobegao iz Absterga. Meni je najlogičnije da je on neki Dezmondov rod, možda ćale ili brat, jer su i Dezmond i subjekt 16 proživljavali sećanja istih predaka. I Ecio i Altair sigurno imaju mnogo potomaka, ali su ova dvojica ostvarili najbolju sinhronizaciju sa njima. Mene više interesuje šta znači ono što je subjekt 16 rekao Dezmondu.

Desmond: Subject 16? Subject 16: (laughs) Yes, yes, Subject 17.
Desmond: You're dead. I saw your blood! Subject 16: No time. It is far later than you know. Too late to save them.
Desmond: Who? Subject 16: She is not who you think she is. Everything you hope to become, everything you hold dear, it's already gone.
Desmond: Explain. Please. Subject 16: Eden. She... in Eden. Find Eve. The Key. Her DNA...
Desmond: Tell me! Subject 16: I cannot... The sun... Your son... Too weak... Must replenish energy...
Desmond: Don't go! Subject 16: I am with you 'til the end. Find me in the darkness.

She is not who you think she is.

Kolko ja kapiram ovo se odnosi na Lucy.

Brate, igraš igru i uživiš se ko poslednji đilkoš "jea ja sam esesin, kako je moćno" dođeš do kraja i razbije ti mozak. Mindfuck, ali je mnogo zaludno...

Kolko ja kapiram ovo se odnosi na Lucy.

I ja...

Moguće, ali dosta su dvosmisleni... Ove dve rečenice su mi totalno nepovezane.

Everything you hope to become, everything you hold dear, it's already gone.
I cannot... The sun... Your son...

Nemam pojma, ali to "Your son" i sve ostalo vezano za Adama i Evu me sve vuče ka Kainu, pošto se zna da je on ubio svog brata i dođe mu da je on prvi asasin...

Mozete do sutra da nagadjate, uvek ce doci do neceg drugog, neocekivanog i zbunjujuceg...

Ваљда убичина....

Ај дајте ми линк ваљани и безвирусни за УВ 1 (Алтаир ми требује), душу ви љубим.

au koje sekte jebote ima da instaliram ovo

Au jebem ti kolko li će Ezio da bude mator u revelations...

Hahaha, ja vragolan i moj čukundeda, extra. Da je bar čukundeda, 300 godina razlika između njih :)

Pa na kraju Brotherhood-a ima skoro 50 godina. A i na poćetku Brotherhod-a se vidi koliko je mator kad Dezmond ima vizije u vili Auditore. Ko juče da je bilo kad se mlatio sa Pacijem na onom mostu, i kad se vaćario sa onom Kristinom :) ...