Prijava

Као што су можда неки приметили, причали смо о овој игри на теми асесинс крид.

Играо сам у играони мултиплејер и могу рећи да је НАЈБОЉА игра, шта више једино њу играм. Тренутно немам печ за мултиплејер, али сам видео у Форуму да може да се игра преко Гарене. Ако неко зна како то може да се изведе нека нас посаветује, јер би било дојајно да пегламо версус преко нета.

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2009/265/L4D2_96654_screen.jpg

E, ja imam to na nekom stimu, sad ću da pokušam da nađem i pw i username. Samo je l prvi ili drugi deo Buksno?

Небитно, може и први и други. А, како си успео преко стима? Купио оригинал кантер па скинуо л4д? Ја сам јурио оригинал лефт 4 деад, не волим плагијане игрице, али нема шансе да нађем.

Ja sam to hakovao i prodavao do pre par meseci, ono klincima i tako to, za 500 kinti kanter i to. Imao sam neke mnogo dobre, znam da imam l4d 1, sad pokušavam da ga navatam negde, daću ti ako nađem, ne treba mi, ne igram igrice. :)

Ma može i prvi i drugi, samo da igramo. Jebi zombije!

Брате, а како ми дајеш то? Мислим можда је глупо питање, ал' не разумем се у то. :)

Пошто, има нас пар ту, са сајта, који би играли мултиплејер, а овај печ који имамо подржава само јебени сингл плејер. :)
Ај' пробај нешто, па ако успеш, ти шибни овде коментар. :)

Pa samo ti da steam account koliko shvatam, ti skines steam sa neta, ulogujes se i downloadujes, jer kad kupis preko steama, mozes download beskonacno tu igru.

Našao sam, Buksno imaš PVT od mene.

To ti je kao da kupiš igicu original, samo što neko kupi cd a neko preko neta, i tako imaš na stim accuntu, klinci igraju kanter tako, ja na svom imam pun kurac nekih igrica, al ne igram, nego onako, da imam.

Trebalo bi da može multiplejer preko toga. lolo Nisam isprobavao.
Zaboravih i da ti kažem da ovi ostali moraju se snađu, jebiga, ja možda, možda, uhvatim još neki, neki koji sam davno digo, al sumnjam. Ti na tom kad promeniš Buksno pw i staviš svoj mail teško da ti neko neš može.

Ja imam steam acc od brata iz Slovenije, samo treba njemu da kažem da kupi L4D, nego jel ti na svom imaš kec ili dvojku?

Ovaj koji sam dao Buksni ima samo keca.

Valjda se moze igrati preko virtuelnih servera. Hamachi ili tungle sam ja koristio za igranje Unreala, NFS i jos nekih igara..

Може да се игра преко Гарене, то знам. Тако да ћу покушати некако да ишчепркам решење за тај мултиплејер. Требало би да одем до Форума, да их питам како и шта, њима тамо ради перфектно..

Ja sam u forumu igrao, a i u Subotici, radilo super. Ali ne preko Garene, nego direkt iz igre. Ali to je bilo u LAN-u, lik napravi server i onda ovi ostali kucaju join pa njegovu IP adresu.

Ali to je bilo u LAN-u, lik napravi server i onda ovi ostali kucaju join pa njegovu IP adresu.

Tako sam ja igrao Menadžera, dok nisam digo Stim. Možda može i L4d

E jebiga, onda moramo da probamo, samo što ćemo znati IP adrese, pa ćemo moći da se nadžemo lolo

Uh ja rasturam dvojku. Ne verujem da je iko bolji od mene. Ak ocete dacu vam link, ne trebaju vam nikaki drugi kurci palci, sam udjes u igricu i nadjes server i picis

To veseljaku, ako to radi, imas lajk od mene :)

Игрица је до јаја! Јако. Пре сам то стално цепао, други део. Онда сам прешао на Доту.