Prijava

Убедљиво су најискомплексиранији ниски мушкарци. Тај свој недостатак покушавају да надокнаде скупим аутима, моторима итд... јер се ове козе ложе на то, ал џаба им кад ја са својих 201 јебем у каравану старом 20 година :)

Buraz, ja vozim forda eskorta dizela karavana koji se odao koroziji. I boli me kurac, meni je do jaja. Jes da ne jebem, al zato malo troši.

јао френки опет глупа тема лолооло :р

Nizak si i ćelav, a kurac ti nikad niko nije video.
Ti da ćutiš. :p

Са Википедије:

Results vary, with studies that rely on self-measurement reporting a significantly higher average than those with staff measuring, but a mean erect human penis is approximately 12.9–15.0 cm (5.1–5.9 in) in length.

Брате, смејурија. :) Ако је просечан негде 13-15, значи да има људи којима је и мањи?
Шта тачно раде с њим, чачкају нос?

self-measurement

Jos kad se uzme u obzir ovaj faktorijel?

Po svim mogućim istraživanjima to su sledeći:

1. Nizak rast
2. Ćelavost
3. Problemi sa kurcem (mali kurac ili impotencija)

ako mi neko kaze da imam komleks licno cu ga ubiti sopstvenom mocugom

Jos kad se uzme u obzir ovaj faktorijel?

Куку леле онда. :/

ali od sva tri 'hendikepa' zenama definitivno vise smeta upravo ta iskomleksiranost. odatle potice neka nezdrava nesigurnost a ona najcesce rezultira kretenskim i drkadzijskim ponasanjem.. jbg. car mora da prihvati sebe, meni je to bitno npr :)

Шта тачно раде с њим, чачкају нос?

Prebiraju pasulj. :)

Inače u tim "problemima sa kurcem" ne igraju ulogu samo dimenzije, već i impotencija. To je možda još grđe.

Ja sam uvek govorio da je trltrlka velika carica, kako dobro prožima d stvari. :)

Jedan moj je bio nizak (tako oko metar i sedamdeset pet) i počeli zalisci da mu rastu.
Ali kompromis je čudo.

ja pročitala "tri osnovna muzička konteksta" :P

ma nije bitno, važno je da ima dobru dušu... šalim se. iz mog iskustva, niski tipovi su jezivo iskompleksirani, i ti kompleksi se ocrtavaju u čitavom njihovom karakteru. kad kažem niski, mislim oko 165 cm. jer realno od tri navedena problema ovaj je najuočljiviji. ako oćelaviš nije strašno ima toliko kul ćelavih tipova pa to onda i nije tragično (eto kao brus vilis... mmmmm... brus vilis.... mmmmmhhhhhhh). malu kitu ne mož niko da ti vidi osim ribe sa kojom si, ali i tu ima taktika, možeš npr prvo da je nateraš da se zaljubi u tebe, onda joj neće smetati koktel viršlica. ali, ako si liliputanac, e onda jbg, nema ti izlaza. takvi tipovi su obično histerični, samoživi, opsednuti sobom, sebični, dvolični, nepouzdani, sitničavi, mamini sinovi, zlobni i zluradi, itd...

a zar i jedan od kompleksa nije nedovoljna/preterana maljavost?

A šta ti misliš Frenki što toliko muškaraca umire u zadnje vreme od srčanog udara?
Kljukaju se vijagrama bato.
........
ako koga interesuje, prva ruka, odlična cena, uvoz iz Holandije, javite se.

Evo, takođe i ova maljavost što lemaja spominje.

I ta preterana maljavost mi je gora od ćelavosti jebiga.
Nije dobra ta lista, kosa je možda precenjena.

A šta ti misliš Frenki što toliko muškaraca umire u zadnje vreme od srčanog udara?
Kljukaju se vijagrama bato.

Истина. То је мени шит. Кад будем дошао у те године да престане да ми се, да простите, диже, схватићу то једноставно као знак да треба д апрестанем с тим активностима. Какве вијагре, какви бакрачи.

Kada žene malo zadirkuju vi nabijate komplekse. Sve je bitno a ponajmanje ćelavost. Najbitnija je ljubav pa tek onda ostalo.

@ kizo Dobri postovi, hahaha...

@lemaja E sad ne moram da postujem. :)

Горе је ако је дечко јако мршав, него ако је ћелав. Још ако је мршав, а јако висок, па онако анорексично делује, то је тек безвезе. Коса уопште није битна.

Кад будем дошао у те године да престане да ми се, да простите, диже, схватићу то једноставно као знак да треба д апрестанем с тим активностима. Какве вијагре, какви бакрачи.

sad mi pade na pamet. zamislite kakav li je to osećaj da se naložiš, opasno, jebo bi bilo šta na dve noge i sa pulsom, al prc! ne može! imaš jebeno jaku želju, muda te bole koliko si naložen, al hidraulika zakazala, nemaš čime... koji li je to trip....

edit: ili kad ti hidraulika ne radi i libido spava?

edit edit: ja se užasno ložim na sjebane noseve!