Prijava

Исто што је додато за постере да се намести и за дефиниције зато што би квалитетније дефке биле пуштене на гласање и не би било оваквих срања (знам, сморио сам са овим принтскрином, али јебига попизд'о сам скроз)
http://img853.imageshack.us/img853/6320/unledxbt.png

za
nego lole sto ti onoliko forsiras tompsona?
kapiram da je neuspelo trolovanje, al valjda znas da je dosta.

Jebo mater, ja pročitala : Da definiciju prvo pregleda komšija...

Lol, nerealno je to. Trebalo bi bar 20 tak modova da bi se podjednako rasporedili na defkama i posterima.

haha, selena pobednica :)

Bolje komšinica :))

NE! Oću da pišem kretenske definicije i sprdam se u komentarima, pa da mi obrišu modovi kad vide (ili kad puste malo pa kad ih smori obrišu), što mu daje nekih pola sata fore. Šta vam je bre sa tim vanrednim merama kontrole, pičkama materinama?

Hajd. Još ako u komisiji bude Ox ima da svi pišemo seminarske radove na temu Fluktuacija duhovitosti savremenog trenutka u knjiženosti

Protiv. Drugo su definicije.

Imaš definicije autora koje pratiš, pa i ne moraš da gledaš najnovije.

ma kakva komisija, kakvi bakrači, što da niste oslepeli kad ste videli gluposti? Lole, mnogo si se izbezobrazio. Odabrali ti dve defke zaredom i umesto da budeš srećan, ti pizdiš što su neke defke izgurale tvoju (a ne znamo čak ni kakva je) na drugu stranu najnovojih. Šta ćeš još? Muzičku želju, sapunče u pisoaru? Smiterse, gađaj ga ovim!

Исто што је додато за постере да се намести и за дефиниције зато што би квалитетније дефке биле пуштене на гласање и не би било оваквих срања

Zanima me da li gledaš nekad najnovije postere koje je probrala komisija? E pa ja gledam i sranje su! Puno Čaka Norisa I fejsa! Šta bi tek bilo sa defkama! Niđe veze. Svi znamo da prve minuse na defkama dobiješ od modova koji najaktivnije čitaju. Još da bude komisija pa da se svi izređaju na jednoj defki i sahrane je a imala bi inače 30:3, ne hvala!

Зез ја ни не кажем да је била доба, али је уложен труд, а постоје очигледни идиЈотизми који су посведочени тамо горе. Ал ајде ако сте против сви, онда гасите тему...

Jbt, te defke se brišu brzinom svetlosti, ako nešto ne možeš da zameriš moderatorima, to je aktivno čitanje i brisanje.

Tacno tako, da je akcija sa posterima bila enormno uspesna, pa i da razumem predlog. Ionako se slabo citaju (a i pisu) definicije, jos kad bi se poostrila kontrola - zlo.