Prijava

djinjderi mrze djindjere zato sto su djindjeri!

ЏИНЏЕРИ СИСЕ ЏИНЏАСТЕ!

Ko džindžeru jamu kopa, džindžera u nju baca.

hahahhaahahaha,dzindzerko,niko te ne voli

Истинита прича:
Џинџер бој Вукашин је додао једну ликушу на ФБ-у, и причао с њом, мувао је, и коментарисао јој слику, и онда сам ја, пошто је та ликуша моја добра другарица, приметио тај коментар и упозорио је на опасност умишљеног џинџера, она га је питала зашто је направио тему, а он јој је одговорио да је то зато што је он посебан и кул и свакаква срања, па га је она одјебала у троскоку, и дечко прсо и избацио је из пријатеља. ЦАР!!! ИДОЛ!!!

Lole, carino. Ujebavaš džindžeru život.

ahahahaha, kako mu se iskenjala u zivot!

pazite se zene, djindjeri vrebaju na fejzbuka!!!

HOCU DZINDZERA DA DODAM NA FEJSU

ima neko njegov fejs?vukasine daj fejs profajl

Nema, ima profil na đinđerbuku. Jedan od troje članova, jer je ostale sramota da se pokazuju u javnosti.

Vukasin je jedini ponosni dzindzer pored onog ,,Gingers have souls!!,,

imao je profil ranije. hahahhaha izgleda da je i fejs batalio!
hahahah djindjeru zasxto si nas istrolovao ovako kvalitetno???

vukasine,niko te ne voli hahhhahahaah

vukasine,niko te ne voli hahhhahahaah

djindjeru niko te ne voli!!!

djindjeru,kako se osecas kada prolazis ulicom i ljudima pripada muka kad te vide?zasto to radis...zasto ovde kacis slike i teras autore na povracanje??...sto si pokvaren toliko?moras mi na ovo odgovoriti

Истинита прича:
Џинџер бој Вукашин је додао једну ликушу на ФБ-у, и причао с њом, мувао је, и коментарисао јој слику, и онда сам ја, пошто је та ликуша моја добра другарица, приметио тај коментар и упозорио је на опасност умишљеног џинџера, она га је питала зашто је направио тему, а он јој је одговорио да је то зато што је он посебан и кул и свакаква срања, па га је она одјебала у троскоку, и дечко прсо и избацио је из пријатеља. ЦАР!!! ИДОЛ!!!

LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOOL

Kika boy

JA PROZIVAM!

Đinđeru, propao si, glavni jebač je uz nas!