Prijava

gledaj ti si decko ocigledno promasio sajt. sajt je za ZABAVU. ako je tebi zabava da pricas o hapsenju mladica onda si ti u ozbiljnom problemu. ako si hteo da vodis dubokoumne razgovore o smislu zivota i poskupljenju zitarica u juznoafrickoj republici nadji neki prefinjeniji sajt, jbg ne znam sta da ti kazem.

Нисам. Написао сам преко 200 дефиниција до сада, прочитао и оценио неброј њих.
Сајт служи забави али не мора баш све на сајту да буде "украшено" овим о чему сам писао. Уосталом, мени је забава добра дефиниција који прочитам и неки кул коментар на њој.
АРЧИМ-ЈЕБЕМ-ЛОЛОЛО коментари на свим могућим темама (како забавним, тако и озбиљним) тешко да могу да се пишу као забава...

Posljednji put kad sam provjeravala, forum je bio mjesto za razmjenu mišljenja. Ovdje je izneseno mišljenje, s kojim možete da se složite ili ne.

лололололо ЈЕБАЊЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :Д

Брате, то лолочање је нешто што има само вукајлија... И ја се некад баш пресмијем неком офтопику и спему

Jer, fascinantno je kako gomila mediokriteta koje su, kladim se, tukli u razredu pa im očajnički treba da budu deo neke, bilo kakve ekipe, ubije svaku dobru inteligentnu raspravu.

То каже лик који је направио дупли да би било шта рекао, јер јелте, он има муда и нису га тукли у разреду.

Ne znam kako da se postavim prema ovom fenomenu. S jedne strane mi jako smeta taj, po mom mišljenju, izrazit nehumor, a sa druge strane nemam pravo da osuđujem ljude koji isti propagiraju. U suštini, bitno je da se zezamo i naučimo nešto ovde. Može i obrnuto.

pa u pravu si Lullaby, osoba a iznese svoje misljenje da je mladic zlocinac, osoba b kaze da nije a c napise da mu je sigurno zaebano da drka i gugla sa samo jednom rukom. svi izneli svoje misljenje a c je cak i napisao nesto smesno a u isto vreme i istinito.

Све у границама нормале. Знам и ја ту и тамо да лолоћем, зајебанција.
Ено рецимо да сам претјерао с кифлом, сви би је сад пљували и називали ме смарачем. Овако постаде заштитни знак такмичења.
Можемо се у исто вријеме добро зајебавати и интелектуално напредовати, само је јебено наћи прави рецепт у овој маси. Узми Суровог за примјер. Мало је пребиберио, и испуши чо'ек карину...
И ето, вртимо се у круг говорећи о ономе што јесте. Томе, констатовањем чињеничног стања никакву промјену нећеш направити. Дјела, а не ријечи.

Čemu to šizofrenično ponavljanje - dupli, dupli?

Misliš da su potrebni meseci frojdovske analize da bi se provalio vaš psihološki profil?

Можемо се у исто вријеме добро зајебавати и интелектуално напредовати, само је јебено наћи прави рецепт у овој маси.

Ево фацо
http://www.coolinarika.com/recept/pekarske-kifle-po-orginalnom-receptu/

Misliš da su potrebni meseci frojdovske analize da bi se provalio vaš psihološki profil?

Ма не, него ми се кења кад неко крене тако да сере, као ти сад. И причаш нешто о Цари на прехтоднох страни, а лик је урадио на овом сајту више него ти и сви остали који га пљујете заједно 5 пута више. Оставио је неизбрисив траг.

Проблем ријешен, закључајте тему :)

a šta misliti kad bi kolektivno odmorili od sajta ljudi koji ovdje provode baš dosta vremena?

Оставио је неизбрисив траг.

Bogami je obrisan. :)

znaci lik 50 godina cuvao recept i cim joj je rekao ona istrtljala na internet. uz to se zove dzana

U plasticnu zdjelu staviti brasno, so, maslac(ja sam koristila tecni

nije bitno sta si ti stavila vec kako ide recept!!!!

Људи који имају најмање тога да кажу, највише причају. Није ни толики проблем што спемују, већ што то раде на тако досадан и предвидив начин. Најстрашније од свега је што то временом почне да те забавља.
А и нису ми јасни модератори. Сви се слажу и... то је то.

Zamjenjuje mamu dok je mama bolesna uz pomoc tate:)))pravila je sama pitebrød od zocecro!!

mama je bolesna uz pomoc tate? u cemu ona to tacno zamenjuje mamu? :/

Могу ли да лолочем или да јебем на овој теми? Јебо вуку без лолокања и арчења. Нисмо ми криви што неискусни отварају теме, које постоје у много примерака и тиме изазивају лолојеб.

Људи који имају најмање тога да кажу, највише причају.

Половина оног што сам написао је могла да стане у ову мудрост.
Најмање половина.

Tome, ako smatraš da ti je tema ispamovana, slobodno se izjasni. Rešićemo sve.