Prijava

http://vukajlija.com/var/products/posters/201105/127979/lepa-dzana.jpg?1306677041

lololololo

tom ripli ako ti smetaju moji komentari na ovoj temi napisi u prvom postu : ban za svako skretanje sa teme ili spam teme.

a ja cu rado da pobrisem svoje postove

Е Корлеоне... бојим се ја да умеју они и "боље" од овог...

Ok, tvoja tema, kako hoćeš. Sledeći put naglasi da ne želiš spem kako bi moderatori mogli da reaguju, mada sprdnja na ovoj temi već prelazi granice za tolerisanje....

Nema potrebe da se bilo šta naglašava. Na svakom podforumu postoje lepo napisana pravila koja uvek važe. Janpi sankcionisan zbog nebuloznih postova.

Korleone
Ok, tvoja tema, kako hoćeš. Sledeći put naglasi da ne želiš spem kako bi moderatori mogli da reaguju, mada sprdnja na ovoj temi već prelazi granice za tolerisanje....

Још једно од обележја које је дошло на сајт заједно са јебањем, арчењем, панданисањем и локолањем - да мораш да нагласиш у првом посту да нема спема, јер около иду ликови који само чекају да то неко не напише, па да почну са просипањем своје "мудрости" по теми.

Мислио сам да не треба ни да нагласим, јер сама суштина теме је напад на спем, тачније једну посебну врсту спема. Нису су јш размахали. Мада...

И ја у потпуности поджавам Риплија!

Станите у крај лолокању, арчењу и сл. ЗАгушује форум, недуховито је, ретардирано и смета.

Није проблем постојање теме ,,Јебање" него је проблем што поједини аутори шире спам из те теме на остале и загађују сваку нормалну дискусију.

Ok, ja sam probao da spustim loptu malo, ali je naišao Blek Houl kome je ta lopta jednom razbila prozor.... Jebiga.

Ubedljivo najgej tema na sajtu! Prijatelju ovo je zabavan internet sajt, ako ne voliš da gledaš ljude koji se sprdaju, nemoj ulaziti na takve teme. Odavno su zabranili da se piše JA JEBEM i ostalo jer se računa kao spem. Ima jedna jedina tema za to, zove se JEBANJE. Nalazi se u igrama i nikome ne smeta. Kao drugo, sajt nikada pre nije bio ovako smarački tj. po tvom ukusu, Cara je banovan, niko ne piše po temama da jebe, tako da ne znam iz kog si ti filma. Ajde da si temu otvorio pre 5 meseci pa da te razumem. Kasniš dechko! Kao treće, vi kojima toliko smeta zajebancija, bavite se nekim ozbiljnim radom. Napišite magistarski ili doktorski rad a ne definicije i nemojte pljuvati sve. Shvati prijatelju da se ovde pored vas koji imate preko 30 godina, nalazi i više od devedeset odsto mlađih autora koji vole da se nekad našale. Ako Kaizen otera sve nas i ostavi samo "ozbiljne ljude" (tebe i eventualno talentovano glupog), neće se leba najesti. Otvori svoj sajt, zabrani zajebanciju pa da vidim koliko će vas biti.

Ено рецимо да сам претјерао с кифлом, сви би је сад пљували и називали ме смарачем. Овако постаде заштитни знак такмичења.
Можемо се у исто вријеме добро зајебавати и интелектуално напредовати, само је јебено наћи прави рецепт у овој маси.

Ti imaš izražen ali istovremeno nenapadan smisao za humor. Teško je da baš svako nađe granicu ali se sa ovim potpuno slažem.
Što se Toma tiče, i sa njim se slažem velikim delom.
Primer:
Gledam/čitam sajt sa nekim, definicije, zanimljive komentare na iste i sl. Ima dosta definicija sa vrhunskim komentarima da ne linkujem sad i oni se nadovezuju, bivaju ponekad bolji i od definicije i onda naiđem na komentar: ova defka pandaniše!!!! I onda dobijem zbunjen pogled osobe sa kojom čitam definicije. Počnem da objašnjavam neke interne fazone sajta tog tipa i u tom trenutku doživim katarzu shvatajući koliko su ustvari neduhovite fore.
E sad, kako rešiti...

Том је у праву, а тему је отворио да би прикупио материјал за дипломски у виду коментара пријемника!
:)))

Tome, podrška.

Ovo jeste sajt za zabavu, ali i najduhovitija opaska izrečena ili napisana zilion puta, postaje smor, a kamoli ovo što je Tom naveo.

sajt nikada pre nije bio ovako smarački tj. po tvom ukusu

Да је смарачки - јесте. Да је по његовом укусу (претпостављам: озбиљан), немој ме зајебавати.
И да, не смета ником зајебанција, већ зајебанција за оне са посебним потребама.

Tome reci ti nama nešto što ne znamo.Mislim, tema je manje-više besmislena.Šta sad nas trojica dodje kaže ''Uuuaaa prestanite da serete po sajtu'' i dođe četvrti i zalijepi lolololololo komentar.I šta sad? Ništa. Ignorišite ih.

Ignorisanje je delotvoran lek za normalne ljude. Kako da ignorišeš nekog ko sedi sam ispred svog kompa, nema blama i boli ga kurac da li je interesantan ili ne. Računa da će biti upečatljiviiji ako se ponaša bolesnije.

Jedini lek je sledeći: da ozbiljni ljudi počnu upadaju na jebačke teme i počnu da ostavljaju ozbiljne i smislene komentare, spemujući tako jebanje i arčenje.

Jedini lek je sledeći: da ozbiljni ljudi počnu upadaju na jebačke teme i počnu da ostavljaju ozbiljne i smislene komentare, spemujući tako jebanje i arčenje.

Aleluja!!!

Postoji samo jedna takva tema, ja stvarno ne znam na kom sajtu vi boravite...

Postoji samo jedna takva tema, ja stvarno ne znam na kom sajtu vi boravite...

Pa dobro, onda napraviti još nekoliko jebačkih tema, da ima gde da se jebe.