Prijava

Upravo. Ko se puške lati od puške i strada

Стеване, ја се само трудим да будем проклето политички коректан. Када су мусимани у питању, као верска група, код њих ти је исти курац да ли су жене, деца или старци - жене ладно довате експлозив и јебу ти мајку у сред тржног центра. Деца - исто тако. Старци - пуцају ти у леђа. Јбг, такви су и ту нема много филозофије. Руку на срце, ови наши Убосни још нису толико радикални, али Шиптари јесу - код њих једнако најебеш и од мушкарца и од жена. Мада њима су жене толико ружне да не можеш да их разликујеш од мушкараца.

Нисам превише упућен, па питам ово најозбиљније. Зар није "војноспособан мушкарац" ипак само цивил?

Да, јесте, под условом да није наоружан и у униформи. Мада, много жртава српске геноцидне агресије је страдало у неким маскриним пиџамама, ја их никада нисам пре видео. У моје време се то звала униформа. Али, код њих се цивили другачије облаче него код нас. Тако је било и са шиптарима - ми их помлатимо, а Холбрук каже - ЦИВИЛИ! Јебем ти крваву мајку, од када цивили имају маскирна одела?!

Страљани су само они "војноспособни мушкарци" који су имали оружје код себе?

Не, стрељани су сви који су били заробљени. Нису имали оружје код себе. Само, глупо је инсистирати да је 8.000 пребројаних мртвих муслимана "стрељано" и да су сви били "ненаоружани". Злочин остаје злочин, нема ту спора, само не треба прихватити да нам се муџахедини који су клали и убијали Србе 3 године сада воде као цивили и жртве геноцида. То би било као када би крвади инсистирали да се зликовци из Блајбурга прогласе за цивилне жртве партизанског геноцида. Али нису далеко од тога. Иста су то говна.

Kako misliš tutnuta puška? Kad je Srebrenica bila demilitarizovana zona gde je izvršen genocid nad nedužnim civilima Egipta, Iraka, Arabije, Libije, Alžira, Afganistana, Albanije, Turske, Somalije... Ne kapiram na šta ciljaš?

Granjka

Стеване, ја се само трудим да будем проклето политички коректан.

Јбг, такви су и ту нема много филозофије. Руку на срце, ови наши Убосни још нису толико радикални, али Шиптари јесу - код њих једнако најебеш и од мушкарца и од жена. Мада њима су жене толико ружне да не можеш да их разликујеш од мушкараца.

Хахахах, ти треба да држиш часове политичке коректности колико ти добро иде.

да ли је ико икад избројао пола од тих 8 хиљада лешева?

Sta je politicki nekorektno sto je nazvao njihove zene ruznim? Al si glup Stecane ovo je zazvonelo

Стевке, брале, то је било иронично. Сви знају да сам политички коректан колико и голи курац у дечјем програму, викендом. У време ручка.

У СФР Југославији су и жене биле војноспособне и све су пролазиле обуку ДСЗ и ОНО, али ти си се у то време још увек мућкао у ОНОМЕ. Без љутње.

Nije lak posao pobiti osam soma ljudi za dan. Ako stvarno to jeste Ratko je zajebao i Aušvic po statistici. 5-6 glava po minutu, treba dosta ljudstva za to

Ваљда су нашли око два сома лешева, притом ту је било свега и свачега. Ако је пронађено толико људи, онда нека пише права бројка а ове њихова набрајања где се уписују рођаци који раде на бауштелу у гелзенкирхену - воде као нестале

Negde sam procitao da je 2004-5 broj zrtava bio soma i po, al da je iz godinu u godinu rastao za soma, valjda kako su umirali od stresa i to....

Bojan extream

Sta je politicki nekorektno sto je nazvao njihove zene ruznim? Al si glup Stecane ovo je zazvonelo

Свака та реченица је политички некоректна. Муслиманке деца су оваква, старци овакви, жене овакве. Политички некоректно је кад кажеш да су сви Срби дивљаци, сви Цигани лопови, сви Хрвати нацисти, итд. Може увек да се расправља колико има истине у свакој од тих тврдњи, али кад опалиш тако нешто, испао си политички некоректан јбг. Сам си себе сад направио глупим јбг.

Granjka

Стевке, брале, то је било иронично. Сви знају да сам политички коректан колико и голи курац у дечјем програму, викендом. У време ручка.

Хаха, океј, али и даље ми није јасно зашто онда правиш разлику између мушкараца који нису били војници и жена, стараца и деце? То си малопре Оланику писао као аргумент за негеноцид, да се тако глупо изразим. Стоп мизандрији, опет понављам.

Previše prikrivenih fašista je na ovoj temi. Srećom, postoje i ljudske gromade poput Stevana da isprave poremećen balans. Inače, i Bušido je u jednom lepom postu fino elaborirao suštinu.

Кад сте већ код те приче о бројкама, јуче-прекјуче сам на б92 (можда треба да сумњамо у истинитост?) прочитао ово:

U novembru 2004. vlada RS uputila je izvinjenje porodicama Bošnjaka stradalim u Srebrenici konstatujući da se u Srebrenici desio "zločin velikog obima". U izveštaju vladine Komisije za Srebrenicu navedeno je da je tokom ofanzive srpskih snaga na tadašnju "zaštićenu zonu" u julu 1995. ubijeno 7.800 Bošnjaka.

Право сам се изненадио, појма нисам имао за ово. Ако је тачно, па ми смо и сами признали да је бројка ту на око 8000 хиљада.

Znaci kad kazes da crnogorci u globalu imaju kratak kurac to je politicki nekorektno? kakve to ima veze sa politikom care? posle ja glup gg

ispo si ko iz voza tupsone

И будалама је већ јасно да Бошњаци од Сребренице праве меморијални центар СВИХ муслиманских жртава, а не само оних од 11. јула. Но, има и оних који то не капирају, а ја гарантујем да ће цифра догурати и до 12 хиљада.

Хаха, океј, али и даље ми није јасно зашто онда правиш разлику између мушкараца који нису били војници и жена, стараца и деце? То си малопре Оланику писао као аргумент за негеноцид, да се тако глупо изразим. Стоп мизандрији, опет понављам.

Зато што су војноспособни мушкарци одвојени од жена, деце и стараца - мушкарци су послати у логоре, а ови остали аутобусима у муслиманске градове. Зато је то аргумент да није реч о геноциду, јер да јесте, не бих их раздвајали, него би их као ИСИС побили све ту на лицу места, окачили снимке на ТВ и писали како су у име Алаха побили невернике.

Srecno oslobodjenje Srebrenice Srbima i svima onima koji se tako osecaju. Ziveo Ratko Mladic. Stecan je glup

Bojan extream

Znaci kad kazes da crnogorci u globalu imaju kratak kurac to je politicki nekorektno?

Да. Ево да ти нацртам.

Merriam-Webster Online Dictionary navodi da je izraz politički korektan u skladu s uverenjem da jezik i dela koja mogu da uvrede političke senzibilitete (kao u slučaju pola ili rase) treba da budu eliminisani.

Твоја је ствар шта ћеш да мислиш о политичкој (не)коректности, многи ће ти рећи да их боли курац да буду политички коректни, али ако узмеш у одвалиш неку увреду за одређену групу људи, ти си по дефиницији политички некоректан. Схваташ ли сад, јаблане? Зато је оно Грањкино било смешно.

ispo si ko iz voza tupsone

ovo nije bio ni pol ni rasa
stecan je
G L O O P
L
O
O
P

Зато што су војноспособни мушкарци одвојени од жена, деце и стараца - мушкарци су послати у логоре, а ови остали аутобусима у муслиманске градове. Зато је то аргумент да није реч о геноциду, јер да јесте, не бих их раздвајали, него би их као ИСИС побили све ту на лицу места, окачили снимке на ТВ и писали како су у име Алаха побили невернике.

Сад си ми само написао да је мушки цивил другачије третиран од женког, старог и од младунчета. Али и даље ми ниси објаснио зашто мислиш да то тако треба да буде? И да ли уопште мислиш то или сматраш да то није фер према мушком полу?