Prijava

Пеки д џем

Ја не контам. Гамби, јел си ти озбиљан? Некако ми преозбиљно делују постови за тебе. :)) Мислим, слажем се са тобом, па ми зато чудно... :))

Da, ozbiljan sam. U sred ispitnog roka sam, pa sam nervozan i nije mi do zajebavanja. :)

Podforum poliKita i društvo NE-ĆE biti ukinut. Aj zdra'o.

virtuelni lock....

sad spemujte ako'ćete

ZA!

To je mjesto tako bezveze i sramo ta je za ovaj sajt. Ljudi se samo prepiru i nista konkretno se tamo ne radi. Smece od podforuma. Kad vidim neku politicku temu kenja mi se. Kenja mi se sto svi pricaju da su apoliticni i da nisu nacionalisti, a svima to izbija iz postova! UKINI POLITIKU!

Ajde sad neka neko otvori novu temu sa ovim predlogom:

E ovo bi valjalo uraditi recimo kad bi kaizen omogućio da sami obeležimo koje podforume hoćemo da pratimo u aktivnim temama al kontam da je to možda zajebano odraditi

Svidja mi se ideja...

Da, ozbiljan sam. U sred ispitnog roka sam, pa sam nervozan i nije mi do zajebavanja. :)

Јел права студираш? Приметих те већ пар пута са неким Али Мек Бил аргументима, а никако да те питам. :)

E ovo bi valjalo uraditi recimo kad bi kaizen omogućio da sami obeležimo koje podforume hoćemo da pratimo u aktivnim temama al kontam da je to možda zajebano odraditi

Veca glupost odavno nije izrecena na ovom sajtu -90001001029012

Зајеби Пеки шта Гамби студира, то је небитно, питај га да подели са нама свој манифест

Nepotrebno je reći da sam protiv, jer se to neće desiti.

Nego, jebete li šta i zašto ne?

Ja politikom brišem bulju!

Доста сте се искењали, посебно Гамби лолололо

Значи, отварам сваки дан по нову тему о марихуани. То је то.

Значи, отварам сваки дан по нову тему о марихуани. То је то.

Može. :)