Prijava

Ja sam za to da se ukine. Da ne čitam više gluposti i razne interpretacije svega i svačega jer onda uzmem pa pišem i pišem... A to mi najmanje treba, al jebi ga, živ je čoek voćka čudnovata.

stina, poslednjih dana zbog haških aktuelnosti imamo poplavu političkih tema, malo nas je krenulo, a i ja sam otvorio ono o Čedi i podjeli Kosova.

Посебно о ових последњих пар дана причам. Јбг, има 5 тема о политици, 3 теме о филмовима, једна тема о томе коју јавну личност би карао (оженио) и шта слушате тренутно.

Чак би ми и спортска тема добро дошла сад, за које сам се залагао да се пребаце у игре.

Otvori brate sportsku temu. Ova popularnost politike je samo faza na sajtu. Slično kao što se svojevremeno pričalo o marihuani, ili o religiji, ili muzici, štatijaznam.

Za. Realno je dosta prosipanja neke demagogije u prazno.

PROTIV!
Ja čak ni ne učestvujem tu, ali ima postova koji su odgovorni za padanje sa stolice.
Na jednom forumu na kom sam bila relativno aktivna su ubili Politiku kao podforum i onda su prenosili prepucavanja na teme tipa Omiljena životinja.
Što bi ga gasili, ne traži leba da jede.

Букснетина™

Јер ми се сере од ових инцеста што подржавају независност косова, па још себи и дају за право да се назову Србима.

+10000

Da ne čitam više gluposti i razne interpretacije svega i svačega jer onda uzmem pa pišem i pišem...

A ja sam baš zainteresovan za te interpretacije, pogotovo od strane mladih i relativno nepristrasnih ljudi, a takvih je većina na vukajliji. Oni za razliku od posjetilaca ostalih političkih foruma, imaju manje znanja, ali daleko više zdravog razuma i daleko manje im je ispran mozak raznim ideologijama. Zato ovaj forum treba da ostane.

Nekad su ljudi sa 20 godina smišljali ideologije i učestvovali u revolucijama, Aleksandar Makedonski sa 20 i nešto osvajao svijet. Što vrijeđaš mlade, zar ni za šta drugo nismo sposobni osim pričanja o alkoholu, travi i jebanju?

ne bih da se mešam u interne stvari vukajlije, ne zanimam me, ali u čitavom kontekstu ove rasprave, kao odgovor na prethodne postove, ovo je verovatno jedna od najboljih stvari koje sam pročitao na ovom sajtu. sve je reko čoek.

i posle se pitamo na forumima tipa "politika i društvo" šta to nije u redu sa ovim svetom, pa nije u redu to što su mladi ljudi bezidejni, apatični, svedeni na sirove animalne potrebe, ne žive, što je verujem žalosno...

Да је Александар Македонски имао АДСЛ курац би освајао свет

ZA!
Smučilo mi se da se prepucavam sa ljudima objašnjavajući im neke stvari i bzv se posvađaš sa nekim ko ti je do juče bio kul. Sve zbog jebene politike!

KONTRAPREDLOG: Zabraniti onima koji su se izjasnili za ukidanje podforuma "Politika i društvo" učestvovanje i gledanje tema na tom podforumu. Tako oni neće imati uvid u taj podforum, neće imati šta da im smeta, a mi koji idemo na taj podforum, moćićemo da nastavimo sa svojom raspravom, bez da iritiramo ove kojima politika smeta.

КОМПРОМИС: Да се подфорум ПОЛИТИКА пребаци у игре!

Protiv
Ako neko oće da se raspravlja nek se raspravlja njegov problem ja ne ulazim na te teme i ne vidim što bi nekom to smetalo

Ajmo ljudi malo demokratije, gledajte svoja posla, šta vas boli kurac šta drugi rade i o čemu otvaraju teme.

KONTRAPREDLOG: Zabraniti onima koji su se izjasnili za ukidanje podforuma "Politika i društvo" učestvovanje i gledanje tema na tom podforumu. Tako oni neće imati uvid u taj podforum, neće imati šta da im smeta, a mi koji idemo na taj podforum, moćićemo da nastavimo sa svojom raspravom, bez da iritiramo ove kojima politika smeta.

E ovo bi valjalo uraditi recimo kad bi kaizen omogućio da sami obeležimo koje podforume hoćemo da pratimo u aktivnim temama al kontam da je to možda zajebano odraditi

Ajmo ljudi malo demokratije, gledajte svoja posla, šta vas boli kurac šta drugi rade i o čemu otvaraju teme.

Jovičić objašnjava. Realno, mršte sa tog podforuma ako vam se ne svidja. Nego, poprilično su neki od vas koji su ovde najglasniji istovremeno i aktivni tamo. I onda kad ih ljudi prejebu argumentima, oni se žale da se ukine podforum. Sjajno.

Ne klikćite na teme, niko vas ne tera.

mada i taj kontrapredlog je problematičan, iako je moj :)

Moglo bi doći do toga da dosta ljudi odluči da ne prati pola podforuma na sajtu, a to bi dovelo do opšteg smanjenja interakcije i odumiranja foruma.

Ја не контам. Гамби, јел си ти озбиљан? Некако ми преозбиљно делују постови за тебе. :)) Мислим, слажем се са тобом, па ми зато чудно... :))

Moglo bi doći do toga da dosta ljudi odluči da ne prati pola podforuma na sajtu, a to bi dovelo do opšteg smanjenja interakcije i odumiranja foruma.

Pa, nema potrebe da ti ljudi i vide forum, kada su nezainteresovani. Neka mršću na igre i cepaju ono lupaj glavom po tastaturi i ko poslednji pobednik.