Prijava

Poučen ovim člankom (http://www.svet.rs/clanak/jk/jk-devojke-ne-ugrađujte-silikone) sam rešio da otvorim ovu temu. Dakle, pitanje je veoma prosto. Devojke, da li biste sređivali kod plastičnog hirurga nešto na sebi ili vam se sviđa tako kako izgledate? Momci, da li više volite 100% prirodni izgled kod devojke ili da to malo hirurzi srede? Da li biste devojci dozvolili da stavi silikone?

Recimo, ja mislim da devojka treba da stavi silikone, ali samo ako od grudi jedino ima bradavice. Nadograđivanje usana mi je odvratno i uvek na TV-u vidim samo nakaze, a najgore kad sam video i Ružicu Sokić sa tim.

protiv plastične hirurgije i bilo kakvih intervencija,osim ako neko zaista ne može da diše,ne tipa ono opravdanje svakoga ko operiše nos-"imam devijaciju",već da postoji realan problem,ili ima neke deformitete.jednostavno,mislim da i devojka sa nekim možda i većim nosem može imati "ono nešto" i biti mnogo lepša od serijskih barbika prazne lepote.jer harizma je bitnija.
isto tako problem je to što ljudi koji imaju takve intervencije misle da siu nadomestili neki unutarnji problem i prazninu spoljnom intervencijom,što je nemoguće.i onda,nit' su spolja što su bili,niti su rešili neki konflikt u sebi...takože,intervencije se često i množe,pa postanu opsednuti i svakih par meseci idu na novu operaciju,masa njih izgleda pokrivljeno.nit' je lepo,nit' je prirodno,plastika-ne.
da je trebalio-svi bi smo imali male noseve i velike sise.

E super tema, i mene interesuje.
Ja ne bih menjala ništa u vezi mog izgleda jer sam veoma zadovoljna njime, ali sam u potpunosti za plastičnu hirurgiju ali samo u slučaju da osoba ima neki stvarno upadljiv deformitet. U suštini kada ljudi sa zečijom usnom ili preterano velikim nosem imaju opracije to je skroz prihvatljivo. Nisu mi jasne one skroz simpatične, mlade devojke koje stavljaju ogromne sise ili umišljaju da su ružne pa naprave budale od sebe. Ali opet, njihova stvar, to mene ne dotiče.
Ako u procesu starenja odlučim da nešto popravim to ću i uraditi jer mislim da će odlazak kod plastičara jednog dana biti kao danas odlazak zubaru. Mislim, pre ljudi nisu mogli da stavljaju navlake i menjaju zube a to danas svi rade, eto mislim da će tako biti i za plastičnu hirurgiju.

С обзиром да сам ја прелијеп јелте, нисам за то пластичарење и та говна, без ако неко има крив нос итд, мада знам једну цуру што га је ломила 3 пута и крив јој је, али најозбиљније слатко јој стоји, некако симпатично, не знам...
Што се сиса тиче ту сви прећерују итд, значи ставе сисе тако да им се кичма искриви од муке...
Ја волим мале сисе, тј довољно да ми рука буде пуна и ја сам мртав задовољан :Д
Јес' да сваки дан питам ђевојку ђе су јој сисе и све је чачкам на тај рачун, али стварно волим мале, али и да не волим у сваком случају сам против... Можда нешто онако дискретно што рече кад имају само брадавице, ајде може се прогледат' кроз прсте...

Усне бљак, али бљак, како је то само гадно...

Дакле 100% природан изглед.

Јес' да сваки дан питам ђевојку ђе су јој сисе

Ahahahahhahahah

Meni ne bi smetale silikonske sise.lolol

Дакле 100% природан изглед.

+9212 и омиљено.

vidi se koje su usne,dupe,sise-pošto se ovo najviše i prepravlja pravi,a koji veštaci.a,još ko pumpa uvek prepumpa-da l' onaj fazon-ako sam radila,nek se vidi i nek se vidi da imam para.grozno i bimbo.nikad neće izgledati kao ril van.

SMarko jesi ti meni govorio da imam lepe oči samo jer su mi sise previše male? lololo

лололо можда, не сјећам се :Д

Meni je okej kad neko smanji nos jer kontam da vremenom navuku komplekse pa eto im ga. Ili možda ožiljke. A silikoni su mi ogavni. Ne bi' ja to do'vatila ni za šta. Barbika u prirodnoj veličini.

Мене занима је ли неко некад пипкао сисни силикон?
У случају да јес', ако може да подијели искуства, јер ме баш занима, с обзиром да ми дјелује огавно.

Realno, Smare zna! Najbolje su prosečne sise, ne velike, a ne ni što Peki kaže, samo bradaje. A što se tiče plastike, ne volim to. Bolje prirodno.

Мене занима је ли неко некад пипкао сисни силикон?
У случају да јес', ако може да подијели искуства, јер ме баш занима, с обзиром да ми дјелује огавно.

+1

U retkim slučajevima, ako neko stvarno ima neki težak deformitet, podržavam.
Sise i dupe nikako.
Obrazi, usne, nos tek ne može. To mi je gadno.

Apsolutno podržavam. U kakvom vremenu živimo, bilo bi glupo da se neko ustručava da izvrši korekciju ili nadogradnju, ako će mu to promeniti život.

p.s. promenio bih naslov u "nužno zlo".

Poučen ovim člankom (http://www.svet.rs/clanak/jk/jk-devojke-ne-ugrađujte-silikone) sam rešio da otvorim ovu temu. Dakle, pitanje je veoma prosto. Devojke, da li biste sređivali kod plastičnog hirurga nešto na sebi ili vam se sviđa tako kako izgledate? Momci, da li više volite 100% prirodni izgled kod devojke ili da to malo hirurzi srede? Da li biste devojci dozvolili da stavi silikone?

Recimo, ja mislim da devojka treba da stavi silikone, ali samo ako od grudi jedino ima bradavice. Nadograđivanje usana mi je odvratno i uvek na TV-u vidim samo nakaze, a najgore kad sam video i Ružicu Sokić sa tim.

Чек, Пеки, а што девојке само?
Ја сам против пластичне хирургије. С друге стране, ко хоће - нек иде под нож. Њихова ствар.

Корле и ја делимо став. Ако ће се особа осећати боље, што да не. Не ваља претеривати, али неке ситне корекције су ок. На пример, онако фини силикони у груди, нека солидна тројка :)

Шта ако експлодира силикон током секса и ти изгубиш око? Аааа? Против.

Korleone, misliš da će mu/joj to promeniti život? Hm... Bolje bi bilo da se ljudi bave nadogradnjom duha ako žele da vide lepši odraz u ogledalu...