Prijava

http://img838.imageshack.us/img838/6482/dsc01591a.jpg
Jebacki mi je astal. Ovo je privremena varijanta dok ne prenesem onaj pravi radni sto na kojem stoji stara kanta od racunara. Na ovom mozemo videti novu kantu. MSI prokleti. Tu ima nekih "mojih" knjiga, za koje ne znam sta traze tamo, kao sto su sabrana dela Jovana Ducica i Milosa Crnjanskog, Istorija Srba, koju nikad nisam otvorio zato sto je nije piso Dereta. Zezam se. Ima jos i neke knjige od Milana Sipke. Onog iz Slagalice. Ne znam ni koji ce mi on kurac. Na levoj strani sal najveceg kluba u ovom delu Jevrope. Na kanti NokiJa 5228, na kurcu je nosam ubagovanu i iPhone. Ima se, moze se. Jes da je kineski, al vata TV. Na desnoj strani TA pec. Nem pojma da li uopste radi. Stoji tu dva'es godina, nikad je nisam ukljucio. Keva kaze radi. Boga pitaj. Pored peci carape od pre neki dan. Ne smem da im pridjem, bojim se da ne umrem. Sve opisah osim stola. Stavio sam stakleni stocic zato sto se bojim da kanta od MSI-a ne zapali drvo, jebem mu majku kolko se greje.

Falisavče, kako kucaš od silnih aj fonova i nokija? Da ti ne daj Bože ne smetaju dok se dopisuješ s pičke? :D

Evo ga konacno. Postavljam vec sto puta i svaki put izvalim da mi negde na slici bleji neki dokument sa imenom
http://www.dodaj.rs/f/E/DS/JfjykIj/dscn0656.jpg
Aj da mu ga dam po nekom opisu...
Ono su karte Evrope iz vremena poznog rimskog carstva i seobe naroda, index, medalja, golf pehar (nije moj, poklon), grand kazino clanska, knjiga za fax i tako nesto nista spektakularno

Владимир Путин
Falisavče, kako kucaš od silnih aj fonova i nokija? Da ti ne daj Bože ne smetaju dok se dopisuješ s pičke? :D

Pa, eto, malo stavio da se kurcim kineskim ajfonom marke Cpple.

Lepo, lepo. Dobar je Parlament(Akva Blu lolo).

Pa, eto, malo stavio da se kurcim kineskim ajfonom marke Cpple.

Hahahhah.

I, lololo

0652182090

Sakrijo si ime, ali ne i broj telefona neke Žane. :)

fotku mog radnog astala dobijate kroz nedelju dana, kada se vratim kući.
šifra: kontam da mi ga je mama sredila :DD

Sakrijo si ime, ali ne i broj telefona neke Žane. :)

ahahaha e jebi ga...
A pazi ovo... tek kada sam slikao i gledao sliku izvalio sam da imam TRANZISTOR, i to sonijev. Od sinoc ga ne gasim fazon. Unosi mi taj zidarsko radnicki duh u sobu :))

Hahah. I to sam primetio.

Nego, ko je ta Žana? Je l' neka dobra čka?
Bio bi red da mi kažeš, mislim, već imam njen broj.

Шакале, браво за Парламент!

Hahah. I to sam primetio.

Nego, ko je ta Žana? Je l' neka dobra čka?
Bio bi red da mi kažeš, mislim, već imam njen broj.

ma jok, to mi je rodjaka neka, matora zena

Шакале, браво за Парламент!

zna sakal sta valja

zna sakal sta valja

Јес вала, али су ти говно упаљачи за такву цигару. Мора купиш Зипо. :)

hhaa ili barem kriket ovo stvarno nema smisla :))

ma jok, to mi je rodjaka neka, matora zena

E jebiga.

Мора купиш Зипо. :)

Ja imam.lolo
http://i19.ebayimg.com/02/i/001/37/69/1a7d_35.JPG

Kriket nemam, ali imam Bik. On je bolji. :p

Јеботе, много сте неуредни.

За јерицхо

Брате, монитор ти је превише удаљен он столице, без обзира на величину не ваља

Нисам ништа сређивао, тако је како је.

Tvoja soba je sterilna, jbt.

Maggote, MONITORCEPTION.