Prijava

Ja sam razočarana braćom Šlek.
Voze ko pičke. Nemu ni ono malo mudiju da krenu u napad.
Ostalo je jedino da ja skoknem do Alpa, pa da ih guram, ako ne mogu da vrte pedalu.
Nek jedu govno od slona.
Vokler kida, al je jako ružan, a poznato je da se ja bojim ružnih ljudi, te ne bi bilo lepo da osvoji tur.

Ako nekog zanima nesto u vezi biciklizma nek mi posalje poruku, sve cu mu objasnim. Ja sam ogroman fan biciklizma.

Nego munjo si gledala juce kako je contador pokusao pederski da bezi :) Ko onomad kad je manzo majcu od armstronga :)

Sale: Vidla, al sam vidla i danas kako je puko :)
Jedan manje.
Endi je danas vozio, da nemam reči. Ja sa crkla gledajući.
A drži se onaj Vokler, ko da se smrt lepkom zalepio za žutu majicu.
Moram dodam priznanje i Evansu. Svaka mu čast, ali bi mi bilo krivo da bilo ko na hronometru uzme tur. Jebeš ti njivu. Planina se ceni.
Ne može to da ima istu težinu.

E cestitam nasim Schlekovima na zutoj majci :)

E jebao vas biciklizam da vas jebao , juče zamalo ruku ne polomih .. Jedna mi je ruka izdrljana cela , druga mi je u zavojima...beda jebo te i plus mi je danas rođendan svi mi stiskaju desnu nateklu ruku...

Nismo krivi sto si smotan :D

Tebra dobro sam ja vozio jebi ga , mada priznajem onu staru da se čovjek uči dok je živ , a da izostavimo to što su mi se izlizale četkice na kočnicama..

SREĆAN ROĐENDAN VERBALNI GZV STEFANE

HVALA KOVAČ BLAŽE !

Zameni pakne nije tesko nit skupo :)
I Srecan rodjendan stefo :)

zameniću ih tebra , hvala :D

Evo u stilu biciklizma :) idem za koji dan sa drugovima do banje koja je udaljena 36km :) Pa cu vam reci kako sam sabiJo!

Sad videh temu...Pratim Tur već nekoliko godina, ostalo više-manje. Mislio sam da je biciklizam smaranje u najcrnjem stadijumu, ali sam se zajebao, do jaja su mi te timske taktike i likovi koji crkavaju vozeći, a dobiju kriv kurac jer im je zadatak da vuku lidera. Jedina je truba to što se za sve vrhunske bicikliste ispostavi da se bodu i pumpaju svim i svačim, čak je bilo slučajeva da im menjaju određenu količinu krvi.

Jezivi ne dobiju bas kriv kurac :) Ne voze oni z uz kurac :) ako ne dobiju na turu tu su sponzori da ih plate..

U odnosu na one koje guraju, dobiju stojka. Ko zna imena biciklista koji voze iza Šleka, Kontadora, Basa, Vinokurova, Hušovda...Pomalo mi to ne deluje sportski, jer je,možda, neki od njih bolji od svih, ali nije popularan, a u sportu kakav je biciklizam, popularnost je sve.

Realno u pravu si :) ali ako je neko bolji od nekog vodeceg..I njega bi istakali :)

Bi, realno. Ne znam koliko je popularan sport u svetu, ali čini mi se da samo oni tabloidni biciklisti prolaze.

jebem Evansa da jebem Šleka u pičke materine i jajo.
Jebem i hronometar jebeni, ako on odlučuje, a onake planinčuge je trebalo izvozati.
Amin.
Elem, ako je vozač doobar, izbiće on već u prvi plan.
Endi je prošle godine bio drugi vozač tima, pa je iskoristio što mu se brat polupao, pa jepostao prvi vozač.
Onaj lik što je ceo tur "gurao" Voklera, ima da bude lider nekog tima. Isplivao je kvalitetom.
Inače, cela zarada se deli na ravne časti. Pa niko nije lud da se odrekne slave i para tek tako. Zato i grizu onolko po trkama.

Заслужио Еванс да освоји Тур, увек се мотао ту при врху и ево под старе дане доживео да победи. Енди трећу годину за редом други, нема среће. Али, добро, млад је, будућност је пред њим. Тек ће он да жуљи дупе и јајо.

Иначе, ове године сам баш слабо пратио. Нисам ни две целе етапе одгледао.