Prijava

Е овако, пошто немам много времена, морам да палим, само да питам да ли неко има даунлоуд линк за ову игру?
Ево слике http://www.google.com/search?hl=sr&q=prototype+the+game&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1024&bih=570&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi
Ево и видео http://www.youtube.com/watch?v=rO94G6kAk40 Само што овај ретард не зна да игра. Мош да скачеш по зидовима, гађаш колима све око себе, идеш и ЛОМИШ буквално. Пењеш се на зграде, рушиш хеликоптере набадањем, ХАВАРИЈА ЈЕБЕНА!

ДАЈТЕ ДЛ ПЛИЗЗЗЗ!!!!!!!

Нико нема даунлоад? Или сте се усрали?

Ja sam baš sinoć razmišlajo da krenem da skidam ovu igru.
Link na pvt, pošto je u pitanju piraterija...

Ja ovo igram na xboxu. JEBE!
I mnogo je lakše nego na pc-u.

Хвала ти краљу, једва чекам да стигнем гајби са посла да је скинем. Синоћ био у играоници некој (рек'о ај бзв да опикам мало лефт 4 дед) и видим прототајп. Око 11 кренуо да играм чисто да видим шта је, кад оно погледам на сат - 4 сата. А на пос'о у 7. Има да кренем да нолајферишем сад до јаја :)

Ja prešao igru, jebe! Sad čekam drugi deo :)

Ja ovo igram na xboxu. JEBE!
I mnogo je lakše nego na pc-u.

Што је најгоре, купио би иксбокс само због ове игра лололололо

Sad čekam drugi deo

На компу? Реци ми, јел постоји баг са мишем, тј са управљањем и гледањем? Пошто ми је у играоници нешто забадао миш нон стоп, па да видим да ли је до њих или до игре?

Ja sam to obrnuo i nije bilo baga, biće da je zbog pacova.

A inače igra je dušu dala za iživljavanje, prema njoj GTA dođe kao super mario, moš i da letiš i da se pentraš po zgradama, i da bacaš kontejnere na heliktopere, a tek da ne pričamo o konzumiranju ljudi kad ti zafali health. Meni najjače kad zabadaš one kandže u zemlju pa razjebeš sve oko sebe...

Ја сам прешао игру, одлична је.

На компу? Реци ми, јел постоји баг са мишем, тј са управљањем и гледањем? Пошто ми је у играоници нешто забадао миш нон стоп, па да видим да ли је до њих или до игре?

Jes, na kompu. Meni nije bilo nikakvog baga s'mišem.

A inače igra je dušu dala za iživljavanje, prema njoj GTA dođe kao super mario, moš i da letiš i da se pentraš po zgradama, i da bacaš kontejnere na heliktopere, a tek da ne pričamo o konzumiranju ljudi kad ti zafali health. Meni najjače kad zabadaš one kandže u zemlju pa razjebeš sve oko sebe...

Кида игра! ГТА може да га пуши. Мени је готива кад летиш и онда са 500 метара висине грундигујеш некога у вугла!
Или, узмеш ауто и бациш га на колону људи која бежи од тебе, и сви попадају!

Много добра игра!

Igrao je ja prošle godine, fino za iživljavanje, ali smara ubrzo..deinstalirao je posle 2 h igranja...videćeš da će da te usmori lololo, jednoličnost ne jebe...

Матори, то мени да имам шта да радим увече, кад сам сам гајби, са буксном. :)

А то што каже маниак брзо смори, ја сам то играо 45 минута дневно чисто да разбијем пар аута и смирим живце мало и то је то.

e baš ovo što reče Pinki, smiriš živce malolol, ali ja smirujem živce samo na ovoj igrici , tako što sjebem po par crnaca dnevno, milina bre!

Ма та игрица маниак мени пре прешарена, уђем у шуму и не знам у шта да пуцам не видим човјека. А то да је добра да нешто разнесеш, јесте богам'. лололол

Што је најгоре, купио би иксбокс само због ове игра лололололо

lolol
Pa kupi, ali ne zbog Prototajpa, nego zato što je najjebačija konzola IKADA.