Prijava

Ispovrteti neku kintu, nedefinisani sleng, pesmu koju nisi čuo 20 godina...

Ako još uvek neko definiše... evo nekih ideja pa pokušajte da iskoristite nešto... :) Pozz
Kvariti vid – na foru kritika matorih za blejanje ptred tv-om ili kompom... ili bilo šta drugo
Kubizam – ali da nema veze sa Kubom već sa tehnikom urađenog Pikasa i ostalih drugara
Promeniti pitanje za ocenu manje – prinudno spuštanje kriterijuma, efekat slatkog limuna
Kao da nas je sve Hitler pravio! – u očima drugih
Lutka na zgarištu – patetika na američki način
Bela ukrštenica – evolucija... nekada jedino što nisi pokušavao, posle si se i oprobavao pa brljao a onda samo njih rešavao...
Teško ali stabilno – stanje random pacijenta po izveštaju random lekara
Zabava za siromašne – seks, na foru ako je to istina onda sam ja bogat čovek
Dar sa neba – ukenjalo te nenadano, poput sreće koju ti donese golub :)
Mozga koliko i gaća
Baciti u okove
Kao da ti je poslednja! (šta god... cigareta, rakija, žena...)
Svađa pred polazak – rendom porodica, random kretanje na neku proslavu
Vožnja na hronometar – najteža je trka sa samim sobom
Zagoreli teflon – paradoksalna realnost
Moralni nedodir
Tobolac
Nisam znao da je to zanimanje!
Ti si izgleda________ nego što izgledaš! (random prozivka)
Izgubiti krštenicu – krepati

Ako me namestiš da je nešto plagijat sjebo si se

proveravao sam, ali za svaki slučaj i sam proveri :)

E nemam ja šta da proveravam reko si da definišem. Krenuo sam upravo a ti beri kožu na šiljak posle ako ima

Defiiniši... nisu plagijati...

Quake, možda nema definisano u ovom obliku, ali sacam video da li ima definisano ovo lepljenje za sedište i nabasam na ovo: http://vukajlija.com/lepi-za-sediste/171497

E jbg, ne znam sad dal' da skinem ceo post da ne bude posle zeznuo nekog... ima sad tu mnogo varijacija... nije lako proveriti sve... najbolje i sami da proveravate...

Ne diraj post taman sam se zalaufao. Biće mi ko podsetnik

Lečiti živce - uzeti i raditi neki totalno nepotreban posao jer bi inače puk'o i odrobijao nekoga, taj neki rad

Međ oči-npr povik na stadionima kad se biju igrači il neka druga tuča, starci tako viču(udri međ oči dok mrda)

Zapaliću ti sveću-morbidan način zahvalnosti, i to slavsku ne onu od 5din

Proverite pre definisanja, koko sam ja vido nije bilo do sad, al ne verujem ja sebi, sjebao sam se par puta tako