Prijava

Ili drugim rečima Šta vas zabavlja? Na način da bi da plješćete od radosti zbog tog, grohotom se smejete iako ste sami u kući, šta vam mami osmeh?
Evo npr. Mene svaki intervju sa Zdravkom Čolićem veseli. Taj spoj mačoizma harizme skromnog dečaka, domaće raje koja se ne stidi koristiti ulične izraze kao što su Šema, Mutljavina, Fešta i onda ih sastaviti sa dubokoumnim mislima od Sartra do Hegela i nazad, i svim ostalim narodnim umotvorinama da bi se prenela poruka ponovljena u minuti po sto puta, pa opet, onda taj igrokaz kukovima i trbušnog plesa s posebnim osvrtom na rad ramena i to nonšalantno provlačenje prstiju kroz kosu, gospodski podvučen pod mikrofon mali prstić, taj skromni latentni muž svih balkanika, ta najveća Lokica među svim Lokicama u meni uvek budi erupciju veselja.
Ako ovih dana nabasam na snimak ovog intervjua, prilažem ga, momentalno se emituje na nekoj dečijoj televiziji.

Alkohol, droga (lakša), muzika, komedije.

????
Ali zašto? hajd, hajd, mora se obrazložiti.

Jedna jaka jutarnja baci osmeh na lice za ceo dan.

????
Ali zašto? hajd, hajd, mora se obrazložiti.

De ja znam kako da obrazložim ljubav.

Мало тога, заправо. Посто сам досадан у пизду материну. ''Фудбал, кокакола и Пинк Флојд''...е у курац.
Али, ето...сунце, да.

Znao sam da sam zaboravio nešto, Saut park.

bem li ga
u zadnje vreme mi sve ide na kurac

Godišnji odmor.
Duša mi se osmehuje kad god pomislim na njega.