Prijava

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/259574/Porodici-Djokovic-nije-dozvoljen-ulazak-u-Hrvatsku

СРАМОТА!
Ја сам се запрепастио! Шта ви мислите о овом срамном догађају?
И шта мислите како ће се казна од чак 130 евра одразити на буџет породице Ђоковић? Да ли ће моћи пребродити кризу? Хоће ли се то одразити на игру нашег младог пулена, највећег српског сина?
Како ће се куче изборити са емоционалним шоком које је доживело, аман?

Ma ja bi' da mi zaratimo odma' zbog ovoga! Oni će našeg Noleta da zajebavaju! Sramota Srbijo šta trpiš!

Bice jebeno, kazna svakako nije mala. Kazna se i nekako moze platiti, ali tu ostaje taj emocionalni sok koji moze duboko da se ukorijeni u njegovu podsvijest i da ga sputava narednih par mjeseci, ne daj Boze i godina.
Ne znam, nisam pametan nikako...

DA SE ZARATI! AJMO SRBIJO NA ZULUMĆARE!!

Da parafraziram Duška Radovića: najbolje oko kučeta da ratujemo, svaki drugi razlog je gluplji...

E bgate. Znala sam da će prije ili poslije da te pogodi.

Ajde ljudi da se organizujemo i skupimo pare za Đokoviće! Ajde leba vam, nek neko otvori grupu na fejsu da skupimo neku crkavicu da se ljudi ne pate.

Još jednom potvrđeno da nas više mrze nego mi njih...Ne vidim razlog što bi ga vratili onako. Mi Čilića ili koga već ne bi nikad tako ispalili. Delom zato što ni nemamo more, a delom jer bi se plašili tumačenja tog događaja od strane EU.

Nisu pustili majog ćuka u ćenifu? Horor.

Džimi, preseli vest na novu temu.

Mi Čilića ili koga već ne bi nikad tako ispalili. Delom zato što ni nemamo more, a delom jer bi se plašili tumačenja tog događaja od strane EU.

Мислим да је ово прво пресудно. :)

Džimi, preseli vest na novu temu.

Немогуће је пребацивати постове. А и да јесте, зар заиста мислиш да је ово вест коју треба уврстити у 'разно'?!?

ОВО ЈЕ СКАНДАЛ! Замишљам како бих испиздео кад мојој малој чивави не би дозволили да напудерише носић, мукица мала!

Vidi ga mali ker,dodji mali ker.

Dobro, onda mi prebaci temu u Politika i društvo.
Ispizdela bih i ja kad ne bi dozvolili mojoj mački da se malo izlinja, To je strašno.

Џими је дупли најлон-кесе, то је доказано.

Иначе, не знам шта бих рекла о овом нечувеном догађају сем да ми је страшно жао породице Ђоковић и да оштро осуђујем потез хрватске лучке капетаније. ЉУДИ, ОНИ СИ ЊИХ ДРЖАЛИ СВЕ ДОК НИСУ ИЗГУБИЛИ ВОЉУ И ПЛОВИДБЕНИ ДУХ! Постоји ли гори облик тираније од уништавања људске воље?
О псу не желим ни да мислим. Храни куче, не дај му да оде у тоалет и после се чудиш кад те уједе. Дивим се прибраности и достојанству овог маленог створења!

Коцка је бачена.

Vama je izgleda baš dosadno.

da je neko drugi otvorio ovu temu popio bi bananu zbog spema ili trolovanja, ovako....

Ljudi tema je ozbiljna, o tome se priča na tv-u, radiju, novinama i internetu!