Prijava

Pa normalno kad je Novak Đoković u pitanju, majstor tenisa.

Ljudi tema je ozbiljna,

Meni je ova daleko ozbiljnija...

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/259604/Daca-ce-provesti-nekoliko-dana-sa-Natasom-na-moru

Da li će Nataša i Dača naći način da njihova veza opstane? Da li će ljubav pobediti? I, naravno, da li će njihovo pomirenje imati pozitivan efekat na deficit Srbije u spoljnoj trgovini sa Grčkom?

Opštepoznato je da su Hrvati carinici velike drkadžije, redovno prelazim granicu i svaki put mi otvaraju haubu, provjeravaju broj šasije i pitaju da li nosite neku drogu, pa opet ne kukam.
A ovo za Đokoviće...Bespotrebna medijska pompa, kao i besmisleno otvorena tema. I jedno i drugo, očekivano.

Evo, sve pokusavam popit' kafu ne da mi se, ovo utice, JAKO utice!

ДЕМОНСТРАЦИЈЕ!

Mene su sumnjive ove informacije.

rekao sam i recicu- NOVAK OSVOJI TURNIR DA NE MORA LEBA DA JEDEMO!

tema bi trebala da ide u "zezanje"... neam pojma o čemu se radi, mrzi me da čitam, ali sam protiv! ili sam možda za... neam pojma... glupa tema...

Da sam na Djokovicevom mestu kupio bih 200 kucica koji imaju najvece govno, znaci 200 velikih rasnih kucica, najeo bi ih nekim koncentratom, svi prolivcinu da dobiju.....i nocu bi se usidrio na njihovoj teritoriji i sveih 200 kerova naterao da se iseru i ispisaju u more.

drzao bi ih iznad mora i terao da seru, da seru toliko nenormalno da se useru svi gosti kad im psece govno dodje do obale.
i ne bih se umoraio, cak bi mi bilo i zadovoljstvo.

Meni je žao tog paščeta, jadno ono, nije moglo da piški! Auuu kako sam duboko pogođena! A kad smrtnike drže na granici po 4 sata to je skroz okej!

a ovaj djokovic je toliko lud da je naucio kera hrvatski jezik.

Pandur reko keru da ne sme da pisa i ovaj trpeo 4 sata mukica, a nije mogo se ispisa po sred sredine palube.

Ne, ovo je bezobrazluk, stvarno ne smem ni da zamislim kroz šta je pas prošao. :(

Da sam na Djokovicevom mestu kupio bih 200 kucica koji imaju najvece govno, znaci 200 velikih rasnih kucica, najeo bi ih nekim koncentratom, svi prolivcinu da dobiju.....i nocu bi se usidrio na njihovoj teritoriji i sveih 200 kerova naterao da se iseru i ispisaju u more.

drzao bi ih iznad mora i terao da seru, da seru toliko nenormalno da se useru svi gosti kad im psece govno dodje do obale.
i ne bih se umoraio, cak bi mi bilo i zadovoljstvo.

Doktorir'o!

Напад са мора па са копна!

Доста је било!

Спрем'те се спрем'те...

Da sam na Djokovicevom mestu kupio bih 200 kucica koji imaju najvece govno, znaci 200 velikih rasnih kucica, najeo bi ih nekim koncentratom, svi prolivcinu da dobiju.....i nocu bi se usidrio na njihovoj teritoriji i sveih 200 kerova naterao da se iseru i ispisaju u more.

drzao bi ih iznad mora i terao da seru, da seru toliko nenormalno da se useru svi gosti kad im psece govno dodje do obale.
i ne bih se umoraio, cak bi mi bilo i zadovoljstvo.

KOBJASNIJO! Zaključajte temu!

Ponovo granatirati Dubrovnik zbog ovakve provokacije!

Ponovo granatirati Dubrovnik zbog ovakve provokacije!

Zar srpski Dubrovnik? Eee, gospodine...

Zar srpski Dubrovnik? Eee, gospodine...

Objavu rata i rodjenoj majci ako dirne na Djokovice! Salim se, Dubrovnik i Split su ipak dva najlepsa srpska grada posle Zadra.