Prijava

Najveće baronije koje su izgovorene a koje ste čuli, nebulozne gluposti, preuređene istine koje su na kraju ispale teške lovačke priče.

.....iznesite ih u vidu postova, da se malo smejemo.

На вукајлији сви говоре истину.

едит: ето, куд ћеш веће лажи?

U osnovnoj školi je jedan retard izjavio da, ako ga budem dirao, će zvati svoj ujaka da me bije, a taj ujak je bio Vlade Divac.

Bože, kako sam ga nalemao za to.

На вукајлији сви говоре истину.

Ni ja.

Ja sam čuo dosta antisrpske propagande, gnusne laži. Dosta ima, kao i antisrba. Navešću neke, pa ostalo kad se setim.

-Amerika je osnovala NATO. - nije tačno, Srbija je, samo su nam oteli kad su nam rasparčali Jugoslaviju, nametnuli takve knjige iz istorije ili će nam roknuti Voju.
-Draža je umro. - živ je Draža umro nije (video sam ima moj drug na majici)
-Pomračenje Sunca je normalno i dešava se jednom u šezdesetak godina. - nije, to su nam Ameri i Švabovi zaklonili Sunce da nam propadnu usevi, al' im Sloba izbombardovao taj stiropor topovima.
-Boris Tadić nije mason. - Kurac!
-Boris Tadić prirodno nema sedo samo na jednom delu glave - lažu, to su mu Švabovi ugradili čip da bi prodao Kosovo i Srbiju!
-Srpski film ima poentu, kažu to je alegorija. - KAKVA ALEGORIJA NIJE TAČNO TAMO JEBU DECU, OĆE TAKO DA NAS PRIKAŽU U SVETU! JEBEM IH AMERIČKE STERAM IM GA NABIJEM!

nisam ni mislio sa Vuke, ovde su svi generalno forumaši..... nego iz realnog života.
čuo sam ih milion do sad i prestao sam da se smejem kad čujem... nego saslušam do kraja i onda mu ebem mater.

Ortak sa Dorćola spojio žice na valjku što opravlja puteve, ostavili ga na ulici majstori... i oni ga spojili i vozili se celu noć... posle ga ostavili na drugom kraju grada.

taj isti lik bio u selu,bleji sa ortakom na gajbi i odluče da iscimaju neke pičke, al izvale da im telefon ostao u kolima... u međuvremenu napolju počela olujčina...i on otvara vrata i grom udari u otirač i lik odleti 5 metara unazad, u sobu i padne pred ortaka.
ovaj ga začuđeno pogledo i kao ŠTA BI BRATE? ...- Ma udario me grom.
izašao je napolje a ono tornado u dvorištu, odlepio se krov od kereće kućice i vrti se u tornadu, a sa druge strane dedina kofa leti..... - I JA SE TU ZBUNIM, NE ZNAM ŠTA PRE DA VATAM, AL IPAK SE ODLUČIM ZA DEDINU KOFU.

gamby
Ja sam čuo dosta antisrpske propagande, gnusne laži. Dosta ima, kao i antisrba. Navešću neke, pa ostalo kad se setim.

-Amerika je osnovala NATO. - nije tačno, Srbija je, samo su nam oteli kad su nam rasparčali Jugoslaviju, nametnuli takve knjige iz istorije ili će nam roknuti Voju.
-Draža je umro. - živ je Draža umro nije (video sam ima moj drug na majici)
-Pomračenje Sunca je normalno i dešava se jednom u šezdesetak godina. - nije, to su nam Ameri i Švabovi zaklonili Sunce da nam propadnu usevi, al' im Sloba izbombardovao taj stiropor topovima.
-Boris Tadić nije mason. - Kurac!
-Boris Tadić prirodno nema sedo samo na jednom delu glave - lažu, to su mu Švabovi ugradili čip da bi prodao Kosovo i Srbiju!
-Srpski film ima poentu, kažu to je alegorija. - KAKVA ALEGORIJA NIJE TAČNO TAMO JEBU DECU, OĆE TAKO DA NAS PRIKAŽU U SVETU! JEBEM IH AMERIČKE STERAM IM GA NABIJEM!

i Atlantidu su nam uzeli!!!!!!!!

Poznanik mi je pricao da je u CG dobio potres mozga i da je morao da se vraca u BG avionom. U avionu mu je bila muka pa je hteo da povrati ali nigde nije bilo kese. Otisao je do wc-a kad ono zakljucan wc. I on jadan sta ce, OTVORI VRATA od aviona i baci peglu!

A inace taj lik veruje svakome pa ga namerno loze. Ja sam ga sprdao da sam u Zubotehnickoj skoli imao predmet Osnovne Teorije Broda, i poverovao je!

Ja sam ga sprdao da sam u Zubotehnickoj skoli imao predmet Osnovne Teorije Broda, i poverovao je!

hahahahahhhhhh.......
ima patoloskih lazova kolko oces.

jedan ortak na pocetku srednje,prosao letnji raspust, stigo septembar i dolazi posle par dana sa pricom kako je letos vozio ortakovog R1 koji mu je ostavio da ga cuva u garazi, a ovaj palio na more....i kao moze da ga vozi kad hoce.
isao je 250 gazelom, trebalo mu 5 minuta sa kraja Vozdovca do nbg-a.
- Koga brate lazes, ti to ne znas ni da vozis... sto onda nisi zvao da se vidimo, sta, treba ti 3 minuta do mene onda.
- Brate nisam se setio, samo sam ga jednom uzeo.

Ja sam svoje drugove iz osnovne od prvog do četvrtog razreda ložio da vozim formulu 1. Na moje zaprepašćenje, poverovali su. I tako se okupe oko mene, a ja im pričam kako sam jedva pretekao onog Nemca za prvo mesto, a oni svi pretvoreni u uši.

secam se genijalne baronije na koje smo kao klinci padali kod jednog ortaka koji nam je bio uzor.

Keva mu fazon otisla u Australiju da se sprda, a njega ostavila u bgu i blejimo na penjalici i pricamo....i on nam objasnjava kako je kupila dugme prosli put, pritisne dugme i cela gajba se spakuje u kutiju ( Cela gajba na prvom spratu zgrade).
na drugo dugme se otvori i stvori se bazen.

i cela gajba se spakuje u kutiju

hahahahahaha!!!1!1!111

jedan ortak izvalio da može da jebe ribu 6,7,8 sati bez prekida. bili smo prekinuti pa se ubeđivali sa njim i pokušavali da mu dokažemo da nam je jasno kao dan da sere, ali on se držao svoje tvrdnje ko pijan plota.
na kraju mu kažemo "brate, pa kako bi mogao toliko da je jebeš, riba bi dehidrirala i skroz presušila!"
kaže on "nije meni problem, mogu i suvu pičku da jebem!"
onda kažemo mi njemu "nema teorije, da si ikad u životu jebao znao bi da je skoro nemoguće jebati suvu pičku"
on će "a pa neeee, hidrira se ona tokom jebanja!"
mi ćemo svu u glas "pa kako brate?!?!"
a on "pa držim flašu vode pored kreveta!"
mi se popišamo od smeha...

Прича лик, матор, ловац, а лаже као ловац и риболовац заједно, па на квадрат. Каже, ловио он по у некој шуми поред старе планине, и види нешто шушка у жбуну, он подигне пушку, нанишани, гледа, да л' је мачка, да л' је веверица, да л' је дивља свиња, кад оно - кенгур!

Ја сам највећа лаж.

Мој друг је био у финалу Таеквондоа са неким ликом, и како њему та побједа није значила, он га пушти да побиједи...
Имао је само једну борбу у животу...
-Кол'ко, Ацо?
-А.... Двије, двије...
________________________________________
-Има' сам потрес мозга кад сам био мали, био сам у кому пола дана...
-Како, Ацо?
-Онај мој регал знаш... Е висио каиш од пушке доље...
-И уз њега си се попео?!
-А не.... Него оне полице ка' степенице па кад сам се попео паде ормар на мене...
_________________________________________
-Возио сам 260 Харлеј Дејвидсон од Бечића до будве, кумаре Веца...
....
после 5 дана, брат мој га пали како ће да купи Харлеј...
....
-Ја сам палио кумарин, како се чује...
-Ацо, зар га ниси возио?
-Не, јадан, чега возио, да се сломим па да га плаћам...
-Зар не рече ти да си био до Бечића са њим?!
-А то... Није био тај мотор, н'о други, писташ Горанов...
__________________________________________
-Мој ујак је месар, и како има оне куке и ножеве, сјекире у гепек вазда, кад смо били поред хотела на раскрсницу, лупи нас један отпозади, и тако нас стрефи да она месарска кука искочи кроз наш гепек и закачи се на хаубу овога другога лика', нису могли да се раздвоје... Изаша' ти овај са ножем и поче нешто ''Што је, који курац, што радиш то?!'' а мој ујак ОТВАРА ГЕПЕК и вели му ''Дођи друже, са чим ћеш да те кољем'' и овај побјеже....
__________________________________________

Баш сам под утиском овог другара који нам јебе мајке сваки дан ево већ двије неђеље овако неким причама, а једне једине не бијели, што би рекли наши стари... А зине, он лаже...

Mi smo u osnovnoj, nedelju dana ga nabeđujući, ubedili lika da se Ajs Nigrutin u stvari zove Najs Milutin. Al' nisam siguran da li nam je poverovao, ili ga je smorilo da se raspravlja sa nama.

Нама је ортак из краја пре пар лета говорио да не идемо да се купамо у Дунав неко време, јер он са ћалетом иде да тестира руску нуклеарну подморницу унутра.

Jedan moj ortak ubedio svoje drugarice da postoji čokolada koja se zove "Kobas blajvatore" i, kao, čudio im se kako još nisu probali tu čokoladu, a svi je jedu.

Drugarice su mu poverovale i otišle da traže tu čokoladu.

Ja sam na babinoj sahrani zajebavao lokalne klince da ne govorim srpski (moji su živeli u inostranstvu odredjeno vreme). Govorio sam nekim izmišljenim jezikom i mislili su da zaista taj jezik postoji. Jedan je dečak uzeo sok i pokazao mi na njega i rekao:Hoćeš li SOOOOOK?(valjda je mislio da ću shvatiti srpski ako ga viče). I bilo je to lepih pola sata dok mi keva nije rekla na srpskom da će mi jebati mater ako nastavim da ih zajebavam. Sigh.