Prijava

Došlo je vreme da se seksualne devijacije prenesu na novi level, i da se postavi i to pitanje, mada, kad pomislim koliko ima seksualno devijantnih na ovome sajtu, ne bi me čudilo da je već postavljeno, ali s obzirom da me mrzi da riškam po beskrajnom forumu, postaviću ga iznova.

Dakle, imate li nešto protiv zoofilije? I to ne mislim na „filiju“ u onom platonskom smislu „Jao, vid što lepa koza, ajde da se igramo i da je čuvamo ko kućnog ljubimca“ nego „Jao, vid što dobro dupe ima koza, ajde da je jebemo i da je ženim, ti ćeš biti kum“

Lično, odraso sam na selu i ja znam kako koza može da smrdi. Pored toga, i koza valjda ima neka prava, da li ona pristaje da bude nečiji seksualni objekat, Ja ne bi mogo, em sam čistunac, em gotivim prava životinja. Ali možemo da zamislimo okupanu kozu koja više ne smrdi i koja prosto šalje „male signale“ nekom ko to trojeručke prihvata. Možda se čovek čak i zaljubi pa bi da svoju ljubav kruniše brakom.

Imali li biste vi nešto protiv kozofila ili bilo kog drugog zoofila ili zoofilke (da da, postoje i zoofilke, ako ne verujete pitajte vašu krezubu komšiku usedelicu, zašto svakog dana kupuje po teglicu eurokrema za svog poluslepog zlatnog retrivera zvanog Srećko)

Nastojao sam biti šaljiv, ali temu shvatam vrlo ozbiljno tako da mislim da može da se argumentovano prodiskutuje ZA i PROTIV

Ako bi koza rekla da oce da je taj neko jebe u dupe nek je jebe, kad je koza!

pa u nemogućnosti pristanka koze i jeste moralna dilema, da li mi možemo da tretiramo kozu kao seksualni rekvizit i bez njenog pristanka

pa u nemogućnosti pristanka koze i jeste moralna dilema, da li mi možemo da tretiramo kozu kao seksualni rekvizit i bez njenog pristanka

Ne mozemo, to je kao neko ko je mentalno retardiran ili dete. Znaci seks sa kozama je NO-NO :)

(da da, postoje i zoofilke, ako ne verujete pitajte vašu krezubu komšiku usedelicu, zašto svakog dana kupuje po teglicu eurokrema za svog poluslepog zlatnog retrivera zvanog Srećko)

Значи немаш појма... паштета ФТЊ!

Sto da ne? Ako je jelen mogao da spava ovcu, i zeka macu...
Mada realno, maca nije htela da je zeka uvati...
Ne znam za ovcu dal je ona htela...

Al pazi, mislim da bi tu moralo da se uvede neki zakon gde se moze sobaliti samo do odredjenog filogenetskog razmaka. Tipa: okej je covek i majmun, manje je okej covek i krava, ako je moguce jos sa komodo zmajem nekako, ali KOD RIBA MORAMO DA NAPRAVIMO GRANICU! TO JE BOLES'!

Ja vjerujem da su životinje inteligentna i razumna bića, al mi to ne možemo da skontamo zbog komunikacione barijere. Kao vi ne bi jebali Šveđanku samo zato što ne može da kaže da oće? Jebali bi je i u rčma, jer bi skontali po ponašanju da joj se spava u genitalije. Tako da, ako je koza hoćna....

Немам ништа против зоофилије, уколико се не ради о силовању животиње. Ако тај који општи с овцом ради то против њене воље, онда је то силовање и најоштрије га треба казнити. Ако се овца, пак, нагузи у његовом присуству... Ухуху! :) Е, онда је кул.

Дакле, ЗА сам, уколико се ради о обостраном пристанку.

А да ја питам, ко тражи да свиња пристане да би је клали? Није исто Филантопофобе, јер реално, и ако ти свиња није дала пристанак ти ћеш је убити и направити нешто од ње. А Луди Чаче, малопре си рекао глупост, није исто, јер је човека забрањено убити, а животињу није, најчешће. Одеш у лов, убијеш међеда, направиш бунду и боли људе курац. А замисли шта би било да одеш у лов и убијеш ретардирано дете. Ако сви имају права, зашто их и зоофили немају?! Узме зоофил да трпа кера и ако кер маше репом значи да је срећан, ако ме разумеш. Зашто је то злочин, кер се не буни?

Слажем се са Џимијем и Кизом. Ако животиња хоће, то је куљ, а ако бежи по ливади, па јебига, нећеш је ни стићи, тако да ти се своди на исто.

А Луди Чаче, малопре си рекао глупост, није исто, јер је човека забрањено убити, а животињу није, најчешће. Одеш у лов, убијеш међеда, направиш бунду и боли људе курац.

Pa jebiga sad. Retardirano je ubijati medvede zbog bunde, ali mora nesto da se jede.

Па стани, јесте ретардирано, али ипак људи то раде.

Па стани, јесте ретардирано, али ипак људи то раде.

Pa ima ljudi raznih ludaka i manijaka pa to nije normalno.

Замисли имаш пудлицу, ону зиљаву, фенси. Водиш је код фризера да јој подшиша реп и на третмане месечевим камењем и краставцима, држиш је у торбици док разгледате град, једете у Мадери заједно, ти чизкејк, а она керећи еквивалент Вискаса. Цео дан причаш нешто с њом, а притом те нико не гледа као кретена, јер, јебемуматер, то је кер, сви то раде. Шта, бре, онда фали да је на крају дана, након одгледане Бетовен пентологије, онако дивљачки, страствено натакнеш на бобана?

Wojteče, to što si ti opisao je neka žestoka sponzoruša.

Pa ima ljudi raznih ludaka i manijaka pa to nije normalno.

DJE PRITISNU MATERE TI?

Замисли имаш пудлицу, ону зиљаву, фенси. Водиш је код фризера да јој подшиша реп и на третмане месечевим камењем и краставцима, држиш је у торбици док разгледате град, једете у Мадери заједно, ти чизкејк, а она керећи еквивалент Вискаса. Цео дан причаш нешто с њом, а притом те нико не гледа као кретена, јер, јебемуматер, то је кер, сви то раде. Шта, бре, онда фали да је на крају дана, након одгледане Бетовен пентологије, онако дивљачки, страствено натакнеш на бобана?

Pre'ako!

Чаче, има лудака, али јебига, колико се животиња убије због крзна? Мада оно што кажу, све је за људе брате.

Чаче, има лудака, али јебига, колико се животиња убије због крзна? Мада оно што кажу, све је за људе брате.

Jebiga ja ne nosim krzno nego kozu lolo

EDIT: Ne nosim kozu, kao kozu na kurcu, nego kožu, kao kožnu jaknu. Upropastiće me ošišana latinica :)

Видиш, о чему ти причам. :)