Prijava

Добар дан.

Верујем да сте сви упознати са ситуацијом везаном за постер Снежана и седам јегера. Очајан постер који је људима био занимљив два дана (док је трајала фама око тог клипа, који је такође очајан по мом мишљењу) и онда су сви заборавили на њега.
Сви. Сем ''Кортеза'', аутора постера. Он се и даље појављује са стотину дуплих и тражи неку правду за тај постер, боље рећи хоће га у одабраним. Е, тај постер је толико срање да ја не могу да верујем да је уопште у плусу, ал' а'е..

Ја сам био банован два дана јер сам изнапушавао тог лика, који је сморио и Бога и народа. Није проблем у бану, проблем је у постеру.

Линк до постера - http://vukajlija.com/zabava/posteri/124348-snezana
http://vukajlija.com/var/products/posters/201105/124348/snezana.jpg?1306881336

Е САД:

Сви који би желели да се тај постер обришу нека гласају ЗА.
Сви који не би желели да се постер обрише нега гласају ПРОТИВ.

Огроман уводни пост да би се на крају определили за или против. Ал' лагано!
Само молим вас немојте да спемујете да би било лакше да се преброје гласови.
Мислим да је крајње време да тај постер оде милијон метара под земљу!

ZA (da se obrise, jer je fora tako glupa i smorila je sve)

За, па да гледамо како хистерише :)

PROTIV!
POSTER JE NAJBOLJI IKADA!!!!!!!!111111

ЗА, и да се забрани све што има везе са тим дебилним стихом...

ZA, let the madafaka burn.

Briši! Buahahahahha!

Za. Takođe sam za brisanje bilo kog postera koji sadrži reči 'sedam' i 'Jegera'.

E sad, nakon početnog oduševljenja, da se malo raspišem, obećavam da neću više da spemujem :)

Ovako: ja sam, dakle, ZA, ali ipak treba da sve činjenice izložimo.

1. Postere i definicije sa toliko lajkova NE brišemo, tako je rekao Kaizen, zbog loših linkova koji onda ostaju i zbog gugla koji to ne voli.

2. Onaj paćenik bi se TEK tad navrzao na sajt i počeo da traži pravdu. Ne treba nam više smaranja. Da je bar zanimljiv u drugim segmentima, i nekako, pa da se i nasmijemo, ali jok.

3. Ono jadniče se hrani našim pričama o njemu. Utuvio je sebi da je genijalni neshvaćeni umjetnik, i ovo (peticija) će mu biti samo još jedna potvrda ljudske zavisti i primitivnosti, usmjerenih protiv njega, idealnoga Tvorca. Zašto bismo mu pružili još radosti u njegovom tugaljivom životu? (našla sam ga na FB, tako da znajte da taj nije srećan) Jesmo l' postali 'umanitarci? :)

Toliko od mene.

EDIT: u, al sporo pišem, vid' kol'ko postova u međuvremenu :)

ЗА! Реално, пре би ЂУБАР требао у одабране него ово. Немеш тај ђубар у одабране никако!

Protiv. Svakako glup i daleko najprecenjeniji poster. Opet postoje retardiraniji posteri među živima. Njega, kao i njih, jednostavno treba ignorisati.

Lindros
2343 : 174

Pre ce biti da treba u odabrane postere.

uuu jeee! koliko ocena...baš zato i ne treba štiklić na njemu.

Protiv.

Meni je poster kul, a i sviđa mi se cela ova zbrka. :))