Prijava

Naime, ako iz naslova nije jasno, radi se o tome da svaki dan na Vukajliji čitam sve više definicija o nečijim seksualnim (ne)sposobnostima i o veličini i vlažnosti muških i ženskih polnih organa.
Meni su više dojadili razni tukididi, palamari, močuge, suve pice kao barut, blajvanje...itd.
Šta vi mislite o tome, volite da čitate takve definicije ili ne, da li su malo već smorile ili ne?
Obratite i pažnju na najpopularnije u toku dana, obavezno bar jedna varijacija na temu koliki je neko bačje i kakav mu je tuki...

Kurac, pička, sisa - jednostavno bez njih se ne može.

pola mojih su takve...ne o tome konkterno, već o spavanju:)

курац, пичка, говно, сиса.

Ljudi ne radi se o psovkama nego o detaljnom opisu osobina tukija i sl.

Meni su više dojadili razni tukididi, palamari, močuge,

E pa jebiga, nisi trebao da preteruješ svaki dan sa njima, normalno da će da ti dosade ondak.

Слажем се Страјо с тобом и смара ме да их читам, искрено. Гади ми се, поготово што сви знамо да је вукајлија пуна пичкопаћеника.
Тотално су слабо запажене оне бенигне дефиниције које не изазвиају шок ефекат попут Кафкиних, амантинових и слично.
Пун ми је курац више ваших нејебачких искустава, мачкице, сисице, микице пикице дођи на блајв. Шупичку материну.

Milici se gadi palamar?! E do kurca, sad mogu da stavim roze zeku na avatar i kobejnujem se.

električar
Kurac, pička, sisa - jednostavno bez njih se ne može.

toliko zatvorite temu.

E pa jebiga, nisi trebao da preteruješ svaki dan sa njima, normalno da će da ti dosade ondak.

mada, slozio bih se sa Pezosovom analizom, bambi za tebe pezose

Мени нису досадиле, на пример, мени се никад нису ни свиђале, једноставно ми остављају паћенички утисак о аутору. Једно је да кориситш псовке, а друго да пишеш нон стоп о јебачким, мувачким, пицолизачким искуствима.

Pa moramo negdje jebati, zaboga?!

пицолизачким искуствима

Ahaaaaa, sad si se odala ...lololol ... ti si mi obrisala defku o lizanju ... vidiš kolko je bitna kad joj se ni imena ne sećam ... :)))

Хахаха нисам ја :)
Имам и ја пицолизачку која је била и на насловној - карфиол и не кажем, имам и сама пар таквих пичкопаћеничких, али типа евентуално једну на свакој страни, не форсирам ту тему нон стоп да сам по томе препознатљива. Уопште не волим ни кад је неко препознатљив по дефиницијама, значи да је досадан, ограничен и да не уме да се игра са стиловима писања ни измишља. Већ пичи по некој формули коју је открио, по којој ће стално имати своју публику. А да напише то говно с дуплог или би било обрисано или би покупило грдило минуса.

Šta li će NadžakBaba da kaže kad vidi ovu temu...

Ovo tema na moj račun a? Šalim se, većina mojih definicija ima jebačko-bračnu tematiku, al' ne mož' pisati 3 definicije dnevno, a da nema jebačine i da budu pozitivno ocenjene pa da ga jebeš. Definiciju smislim za 10 minuta obično, a da sedim i guglam izraze, sastavljam definiciju i sklapam danima i nedeljama ne pada mi na pamet. Evo pošto Myci smetaju jebačke definicije, smanjiću intenzitet pisanja istih obećavam.

Ја мислим да дефиниција може бити добра или лоша. Без обзира на тему.

Ништа мени није досадило, јер нема великих и малих тема, има великих и малих аутора и дефиниција.

На пример, ако би неку ,,(не)јебачку" дефиницију потписао Буксетина нпр. то би, с великом вероватноћом, било срање.

Ако би на исту тему, дефиницију написао Мали Прст, ЈТУ или Кафка, то би било првокласно штиво.

dobro ovo kaze cupic, osim ovog hejta ka buksnetini :)

Ма лупио сам првог аутора чије написаније ми се не допада.

Au, palo prozivanje. :)