Prijava

Da li mesecarite?
I da li vam neko ispricao neki dogadjaj kada ste vi mesecarili...

Evo npr ja sam jednom se zamotao u zavesu, udario sam glavom u sivacu masinu i poceo da placem..Zasto sam plakao...nemam pojmaa...

A jedan moj drug je uzeo noz iz kuhinje i stajao iznad brata sa nozem....Sada zakljucavaju sve gde ima ostrih predmeta...

Bez lupanja gluposti molim....

možda zato što te je bolela glava od udarca? :)

Nemam ličnih iskustava,ali sam čula da je jedna đevojka obišla čitavo selo tako.A da li je tačno da mjesečari sve rade kao da su svjesni?

Desilo mi se da sam ustala, uzela moje i burazerovo ćebe i odnela u kupatilo, naravno posmrzavali smo se i tek ujutru ih našli.

možda zato što te je bolela glava od udarca? :)

Ali, ne nista nisam osetio :) da me je bolelo valjda bih se probudio :)

To je sve dokaz da postoji podsvijest.

'Oči mjesečara su otvorene, ali oni ne vide na isti način kao i kad su budni te često misle da su u drugoj prostoriji kuće ili na nekom drugom mjestu.'

Ovo za oci mi malo creepy :)

A imam mnogo opasan fail dok sam mesecario nego me sramota da kazem :P a i grozno je malo..

A imam mnogo opasan fail dok sam mesecario nego me sramota da kazem :P a i grozno je malo..

ajde ispričaj, ionako si otvorio temu da bi mogao to da kažeš, nemoj sad da te molimo.

A ja sam čuo da mesečar ne može nikad da se povredi dok mesečari, tj. da može da hoda po krovu, da sedi na ogradi balkona itd i da nikad neće pasti, al ako ga probudiš onda se uplaši jer nije svestan odakle se tu nalazi i može da padne tako.

Pa ovajj..Jednom sam ustao da pisam...I otisao do wc..A u WC-u bio moj brat..i ja mislio da sam usao...Ja lagano skinuo gace izvadio ga i kreno da pisam...Po tepihu ispred wc-a...

Hahahaha,pa ništa strašno.Šta ćeš.

A mi imamo 'kanticu' (onu za pesak) to je ako je neko u wc-u da moze da se pisa u nju..I posle samo prospemo u solju isperemo i za sledeci put ostane..Moj brat umesto da pruzi tu 'kanticu' da ne pisam po tepihu..On se smejao ko lud...

Pa nije to ništa, ja nisam mesečario nego sam bio pijan, i to u gostima smo spavali keva i ja, i ja ustao, otišao u sobu kod keve skinuo se, ispišao i vratio se u krevet. Utripovo sam se da sam otišao u wc, a ustvari otišao kod keve u sobu, ona se probudila i terala me al dzabe kad je nisam konstantovao.

hahahah :D al dok si pijan iole si svestan..kad mesecar jok si...

A mi imamo 'kanticu' (onu za pesak) to je ako je neko u wc-u da moze da se pisa u nju..I posle samo prospemo u solju isperemo i za sledeci put ostane..Moj brat umesto da pruzi tu 'kanticu' da ne pisam po tepihu..On se smejao ko lud...

Kakva ste bre vi to perverzna porodica??? kakve kantice jbt? što ne pišate direktno u šolju nego presipate u 5 kantica pa tek onda bacate u šolju??

Uu bre kad sam ja jednom pijan pao u sred grada...Prolazile neke picke i ja ono Pazi sad! ii zatrcim se da dohvatim neki visok list..okliznem se i pljusnem se ispred 3 kafica u gradu...I ja lik ustajem brisem se i klanjam se...A skoro da se i ne secam nesto kroz maglu..tek sutra mi ortaci ispricali sta sam uradio...

Kakva ste bre vi to perverzna porodica??? kakve kantice jbt? što ne pišate direktno u šolju nego presipate u 5 kantica pa tek onda bacate u šolju??

Kako bre da pisam u solju kad je brat kenjo!