Prijava

Dečki, ajte malo ohladite, rat je bio i prošo, treba vozit dalje, koji vam je kurac? pogtovo ćete nešta riješit komentarima punim mržnje na youtube-u. pozdrav i živjeli!

ja sam onaj tip ljudi koji ne krive vlast za svoje neuspehe ili uspehe. vodim se time da svako treba za sebe da se izbori. ali, opet, u potpunosti razumem da nam je država dotakla dno i da ne mogu svi da plivaju u mutnom. i zato jeste krivo državno uređenje.
najviše milošević. za vreme njegove vladavine bili smo pod sankcijama, imali jaku inflaciju, poremećen sistem vrednosti, štrajkove, restrikcije...
to sve traje i do danas, izuzev izolacije, ali to nam opet ne znači mnogo jer malo ko danas ima novca da putuje.
posledice miloševićevog režima će da traju još dosta godina, jer narod je ostao zatucan. ljudima je usađeno u glavu neko veliko srpstvo kojim se vode, ne obazirući se više za sopstveni napredak. pogrešna politika je dovela do toga da se plaše promene. pomućeni razumi stvaraju neosnovanu mržnju prema svemu što dolazi sa zapada.
plašim se budućnosti u takvoj zemlji.
edit : oću didem u ameriku da živim

Šta vam je više sa tim velikim srpstvom? Da, naš čovek ne želi da živi kao Švabe nego se žrtvovao zarad velikosrpstva i odabrao ovako. Pa nismo toliko glupi da ne znamo šta ne valja. Ljudi razmišljaju kako će da prežive nedelju, kakvo crno velikosrpstvo vaše...

Zbog njih se ne čitaju defke kao ranije!

Тасманијски Ђаволу, даај не може Слоба за све бити крив, јбте, ми Срби смо изјебани 29. новембра 1943. године.

Мене суштински заболе курац ко је за шта крив, али боље прво прочитајте први пост.

@ fet, naslov glasi : spisak stvari za koje su vam krivi ... trta, mrta, milošević
ja sam navela zbog čega krivim miloševića.
a naravno, tito je za sve kriv :P

Evo potpuno realnog spiska:

-Tito mi je direktno kriv za to što ne čujem na levo uvo i što mi je desna noga bila puna gelera. Sad imam samo još tri, za uspomenu i neću da ih vadim.

-Sloba mi je kriv što sam period od svoje 23. do 32. godine života proveo u čizmama.

-Koštunica mi je kriv za to što više ne živim u Srbiji.

'Bem li ih svu trojicu u prkno...

@Kurd

Читајући у твојим деф. о томе где си живео, где сад живиш, шта си некад радио, шта сад радиш, КАКО си некад живео и како сад живиш, ја баш не бих рек'о да су ти у животу ни Слоба ни Тито ни Коштуница били криви за нешто.