Prijava

Grupa 220, Dah, Tako, Opus, Pop Mašina, S Vremena Na Vreme

Mislim da ove niste naveli, oprostite ako ponovih neku..

Edit: Proverih ponovo, i naveo je neko samo Pop Mašinu. Ostalih nije bilo :)

Prljavo kazalište
Električni orgazam
Riblja čorba
Plavi orkestar
Psiho modo pop
Idoli
Bajaga i instruktori
Osvajači
Divlje jagode
Bijelo dugme
Atomsko sklonište
Azra
Ekv
Kerber
Babe
Block out
Indexi
Crvena Jabuka
Haustor
Hladno pivo
Zabranjeno pušenje
Aerodrom
Leibach
Poslednja igra leptira
Garavi sokak
Lovehunters
Galija
Pekinška patka
Yu grupa
Drugi način
Leb i sol
Ambasadori
Parni valjak
Partibrejkersi
Smak
Film
Generacija 5
Time
Majke

To je 39 (uglavnom najslušanijih) stvarno se nmg sad sjetiti više, al ubaci i neke od ovih što su i danas aktivni, možda jesu alternativci al će popuniti listu. Za neke starije čak i vrsni poznavaoci nijesu čuli, tako da ne moraš da se brineš toliko o broju...

Izvinjavam se ako sam šta ponovio a sigurno jesam bar 90% mrzilo me da čitam :P

malopre ste spominjali kninske bendove a zaboravili mindjusare

Atlantida
Zabranjeno pusenje
Megawatt
Pekinska patka
Vibrator u rikverc

aaa mrzi me da kuckam :P

Џеп је Дип Парпл за Минђушаре. Колико ми иду на курац... оне њихове ратне "нумере" ми изазивају трансфер блама праћен проливом и повраћањем.

jebiga pa nabrajamo sve bendove

Океј, него сам ја из твог поста закључио да сматраш Минђушаре најбољим бендом Книна. Можда ти и ниси то имао на уму, али ја сам пожелео да искажем свој став по том питању :)

Aerodrom
Bezvazdusni prostor
Za jednu noc
Requiem
Fit
I dal je moguce da niko ne napisa Bijelo Dugme?

Bijelo dugme je sviralo rok kad pola Vukajlije nije bilo ni rođeno, vidiš kako prođe moja Teška industrija, a stavio sam i spot :)))

E kad rece pre nego se rodili, moram pomenuti i Nove Fosile ( sad bi se moglo reci samo Fosili), imaju nesto, 'dole na plazi, su momci svirali rok', to je to.
A sto se Dugmeta tice, ja volem bend, i jebe mi se za individualne (ne)uspehe raspalih clanova, cak imam i sve ploce (od keve) i ne dam ni za milion evra! Ajde, moze za 900 iljada..

Ja se i dandanas divim mudima koja su pokazali Bijelo Dugme svojevremeno da snime jedinu rok pesmu na albanskom jeziku (uopšte, ne samo kod nas) :)))

Океј, него сам ја из твог поста закључио да сматраш Минђушаре најбољим бендом Книна. Можда ти и ниси то имао на уму, али ја сам пожелео да искажем свој став по том питању :)

ma jok, nego mi bilo cudno sto se njih nisu setili kad su nabrajali krajisnike :) a tu su i The Alibor, takodje iz Knina, mada ne znam kad su osnovani

E ljudi , dajte neku sliku za let 3.Nijednu normalnu nesam uspeo da nađem.

Игра стаклених перли

Biloooo, još na samom početku :) zar ja ne bih njih rekao uz one bendove koje navedoh nešto iznad.. :p

Породична мануфактура црног хлеба!

Пола бендова које наводите не може да присмрди року, док чини ми се нико није навео једине и праве рокере:

ГОРДИ.

http://www.youtube.com/watch?v=PfH3Q0HElbo