Prijava

Pošto sam dobre volje danas, voljan sam da uplatim klitora nekom aktivnom autoru iz inostranstva koji nije u mogućnosti da uplati. Neka modovi predlože po njima najbolji izbor.

emotivan trenutak.

Molim vas bez spema, ozbiljan sam.

ja sam jednom nebitnom liku uplatio ktitora, promasio moj broj.

U prevodu voljan je nekom da plati kurvu.

Koliko mjeseci uplaćuješ? Ako je ispod godinu dana, da se ne prijavljujem.

Aj' sad lepo da napišem: Znači ističe mi bonus kredit (220 din.) danas u podne. Pošto nemam na šta da ga potrošim, hteo sam sebi da uplatim ktitor nalog, ali ja međutim napišem jednu defku u sto godina. Nekom bi značilo mnogo više.

Hteo bih ja, zbog pristupa ktitor podforumu, imam tu da se pozalim zbog necega.

Lep gest, svaka čast.

Hteo bih ja, zbog pristupa ktitor podforumu, imam tu da se pozalim zbog necega.

Oće da pokloni nekome ko nije u stanju da plati jer ne živi u Srbiji.

Зови пар секунди хотлајн за те паре или лицитирај за нови фијат пунто. Можеш и да лицитираш да ти дође Топалко из Гранда на Пинку да му спремиш ручак. Као пошаљеш јединствену понуду

шта има модулатори да предлажу, нека ти дају списак аутора из иностранства и сам изабери.

ja sam iz Maroka, ovaj Crne gore, ako ti je bas stalo uplati meni lolo

Uplatio sam ktitor nalog SMarku, može da se lokuje tema.

А ја сад ушао и чудим се зашто могу да видим ко ме прати...
Људи, ја се срамим, мајке, ми, прво кумара, па бојан, сад васкресе (тако смо се договорили да те зовем док не врнеш старо име, лакше је :) ) стварно ме срамота... Али хвала, васкрсу тј ћирилици :)

Nemo' se sramiš, ovo sam uradio jer si mi najgotivniji od sviju aktivnih vukajlijaša. Mislim da je ovo pametno potrošen bonus :)

Сад се и стидим и срамим и црвеним пред екраном :) Хвала еј :)