Prijava

A cuo sam da ima neki klip, "pain olympics", koji je mnoooogo gori od ovoga, (nisam ga gledao, doduse). Neki lik sebi reze tukijanera satarom za meso, zabija eksere i tako te opustene stvari.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pain_Olympics#BME_Pain_Olympics:_Final_Round

Imam ja u televonu jedan klip, slično što čevu pomenu. Evo sad live feed.. Rezanje penisa, ubacanje petardi u vrh penisa, elektro šokovi radi dostizanja orgazma. Razvlačenje vagine gomilom eksera probijenih kroz usmine, rezanje skrotuma i vađenje testisa. Sad ima malo benzina i masturbiranja dok gori spolovilo. Evo lik okide sebi prst. Aaaa izreza kurac uzduž skroz. Ne mogu više, nisam ni doručkovao, jebem se..

БРАТЕ НИЈЕ МИ ДОБРО

Има она серија фотографија - лик се исере, узме шприц, извуче деци-два гована, убризга у рупу на курцу, и онда издрка.

pa ono, nije bas da bih okacio na fejs, ali nije lose, poucno, zavisi ko kako gleda...

ЗАШТО си то гледао, њојтек?

Има она серија фотографија - лик се исере, узме шприц, извуче деци-два гована, убризга у рупу на курцу, и онда издрка.

Bar im se mora priznati da su kreativni. :)

A cuo sam da ima neki klip, "pain olympics"

Sad ga nađoh. Sreća pa nije bio HD.

ЗАШТО си то гледао, њојтек?

Налетео на то пар пута на Форчену.

Ко оће да види одвратне фотографије, нек оде на Енциклопедију Драматику и укуца "Offended". ИФакт иа најбољу колекцију аналних пролапса на овој страни униветзума. YNC има од свега по мало.

A ipak je fejk taj pejn olimpiks.
E jebi ga, ipak su Japanci i dalje jedini ostali tru.

Чеву, како то мислиш фејк је паин олимпикс?

Jebotebogdatejebo! Koja je boleština ovaj Pain Olympics u kurac!

Ко оће да види одвратне фотографије, нек оде на Енциклопедију Драматику и укуца "Offended". ИФакт иа најбољу колекцију аналних пролапса на овој страни униветзума. YNC има од свега по мало.

Da ideš u kurac.

E jebi ga, ipak su Japanci i dalje jedini ostali tru.

Дивим се њиховој способности да од свега направе порнић. Виђао сам ствари типа, голе рибе прекривене жабама, црвима, пичкама материнама.

@Arei Kuen: pa procitaj Njojtekovljev linak.

@Njojtek: Da, ili onaj kada ribi u cku sipaju mleko, pa puste zmiju na nju, (jer se zmije zesce loze na mleko).

Ау, да, лудило, сад си ме подсетио. Гледао сам то, само са јегуљама. Не капирам поенту.

Meni se povraca od zaba. Imam neki trip sa njima, imao sam nocne more, ja se setam kejom, a ono sve neke velike naduvene zabetine, ne mozes da prodjes a da ih ne zgazis, a kada stanes na njih raspuknu se onako ljigavo-odvratno. Ne mogu da ih smislim.

Brate, samo kucajte LOLshock, imate pun kurac takvih govana...

Bež'te bre u kurac.

Šta ga žvaće onoliko, pa nije svinjska koža da je glođe. Progutaj ga više, pizda ti materina bolesna. Dbogda se najela.