Prijava

Не исплати се.
А ово за клуб, на то верујем, нема потребе да одговарам.

Да ли би продали своје принципе за неке паре?
U pitanju bi trebalo da bude mnogo para, ali da na kraju bih se prodao. I svima bi bilo jasno zašto, a mene bi boleo kurac.

Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?
Da, jer idealisti danas kopaju po kontejneru a licemeri se brčkaju u đakuziju.

Да ли бисте свој САН упропастили за МИЛИОН евра(креће киша, појављује се ђаво)? Да ли ПОТПИСУЈЕТЕ??
Da, jer san ne može da ostvari individualac nego masa koja ima zajednički cilj. Ja nisam dovoljno sposoban da upravljam masom, pa kada bi mi neko ponudio pozamašnu svotu novca odustao bih od sna.

Потпитања:

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?
Mala suma za stavljanje glave u torbu. Nikad ne bih želeo da budem na mestu Vladimira Stojkovića.

Да ли би гласали за СПС за 100 евра?
Gde treba da zaokružim?

naravno da svako ima svoju cenu, samo je pitanje čega treba da se odrekneš. ako je to nešto do čega mi i nije preterano stalo, normalno da bih uzela kintu. ako je to nešto do čega držim ko u ikonu, e ondak nema ti' para. ozbiljno. pare su precenjene. niko od nas nema para, pa vidi kako lepo živimo, družimo se, zajebavamo se, i tako to...

ako je to nešto do čega držim ko u ikonu, e ondak nema ti' para.

На пример?

npr kosovo! :P neam pojma, trenutno mi ništa ne pada na pamet... aj daj neki opšti princip...?

Pa moja financiska situacija mi dozvoljava da hedonisticki uzivam u mnogim stvarima, nemam potrebu da se prodajem za bilo kakve pare..... to sam htjela da kazem.... ne trazim puno od zivota, nemam megalomanske zelje ono sto imam mi je sasvim dovoljno tako da se ne bi prodala niko ni za sta..... sve sto zelim u zivotu trenutno i imam, a jednog dana ko ce ti znati, mozda se i prodam za neke stvari

Znači došla si na temu da se kurčiš?

Znači došla si na temu da se kurčiš?

ako je to sto sam zadovoljna svojim zivotom, to sto nemam megalomanske zelje i to sto se trenutno ne bi prodala za nista jer nista ne zelim onda se kurcim, eto jesi sad sretan ?

Пусти ми лажне принципе да не би урадили нешто за паре. Живимо од принципа и ваздуха и баш нам је фино. Ја бих доста тога урадио за паре.

Ко не може да се купи за милион, може за 10 милиона - тако људи функционишу.

Da.

на већину питања одговор је не.
описао сам ја то у једној дефки...

ako je to sto sam zadovoljna svojim zivotom, to sto nemam megalomanske zelje i to sto se trenutno ne bi prodala za nista jer nista ne zelim onda se kurcim, eto jesi sad sretan ?

Ne, kurčenje je to što si došla na ovakvu temu i potpuno je promašila!
Pitanje je sledeće, da li bi prodala za neke novce svoje ideje i stavove, kada bi izgubila to što sad imaš?

kada su u pitanju milioni, govno bi pojela a sve ispod toga bi dobro raymislila.

a ovo glasanje za neku partiju za stotinjak eura je smešno, dajte ljudi, uozbiljite se.

a ovo glasanje za neku partiju za stotinjak eura je smešno, dajte ljudi, uozbiljite se.

nije to ništa, ljudi su glasali za autobusku kartu iz NS do MG i još su pri tom prevalili po 400 i kusur kilometara

mene od ljudi ništa ne iznenađuje.

taj rad... obične ovce...

Не разумете једно људи, сви би се продали за паре. СВИ. У томе и јесте проблем.

Petar Van pezos je objasnio...niko ne zna kako bi reagovao da mu poturis milione na nos...ja mislim da bi u tom trenutku svako uradio sve...zavrsena prica

Да ли би продали своје принципе за неке паре?

Ne. Zapravo, ne za pare, pare mi ne znače mnogo, ali ako bi to bilo nešto za čim podsvesno žudim (ne bih znala šta) ne znam šta bih uradila.

Да ли бисте нешто за шта се залажете цео живот тек тако посрали за одређену СУМУ?

Ne. To je stvarno jako teško, gubiš sopstveni identitet na taj način, nešto čega se možda i većina ljudi ne bi odrekla. Možda grešim, naravno.

Да ли бисте свој САН упропастили за МИЛИОН евра(креће киша, појављује се ђаво)? Да ли ПОТПИСУЈЕТЕ??

Mislim da ne, osim ako je san ionako neostvariv, pa onda što da ne. :)

Да ли бисте потписали за ОМРАЖЕНИ клуб за сома евра недељно?

Nemam veze sa sportom, niti me interesuje, ne razumem se sirota, a umesto drugih ne mogu da pričam. :)

Да ли би гласали за СПС за 100 евра?

U politiku sam razočarana i mislim da nam je sasvim sve jedno ko će doći u fotelju, isto će krasti, ako bi mi obećali da me neće posle smarati njihovim programom i pokušajima regrutacije, bih rado, možda i za manje pare, boli me uvo, taman za džeparac.

Ne, kurčenje je to što si došla na ovakvu temu i potpuno je promašila!
Pitanje je sledeće, da li bi prodala za neke novce svoje ideje i stavove, kada bi izgubila to što sad imaš?

ne bih

Mislim da je odgovarajući naslov za temu

Za koliko šuški bi ubili nekog...tamo?

Mislim da je odgovarajući naslov za temu
Za koliko šuški bi ubili nekog...tamo?

Za 800 miliona evra...na keca :)