Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=2eJMHNLUXg0&feature=player_embedded

...

Karte za ovaj "koncert" koštale su od 3.300 do 4.500 dinara.

....

Na početku, pozdravila je Atinu, a malo kasnije publiku u Njujorku

.......

a njen nastup nije mogao da isprati, verovali ili ne, čak ni Čedomir Jovanović, lider LDP-a

Ceda doso malo da se ogrebe o njen dop.

Има кул песме ал' јеб'о је пас наркомански.

Има кул песме ал' јеб'о је пас наркомански.

Ajde i to ali ja gledam ovo i iz drugog ugla.
Da ona Beograd vidi kao jebenu vukojebinu u koju moze da bane pijanа/drogirana i posere se ljudima na kartu od 4 soma koja je relativno skupa za situaciju u Srbiji...To me je neverovatno iznerviralo,za nju me generalno bole kurci.

Amy Winehouse drogirana kurobeštija ili vrhunska umetnica

I jedno i drugo!

Најважније је да одлично пева, песме су јој лепе итд...

Све остало су споредне ствари.

drogirana kurobeštija

СМРТ ДРОГЕРИМА!!!
Фунфуља наркоманска коју нисам никад слушао а и не жалим за тим...

Majmunovski, ta je nadrogirana otkazivale koncerte gde je stigla. Nije mi jasno jedno - ovoliki ljudi se lože na nju delom upravo zbog toga što je tako "opuštena, kul i boli je kurac". E onda dođe i bude isto "opuštena i kul" i održi ovakvu bruku od koncerta. I nije baš kul ako si platio kartu, zar ne? A zašto je neko uopšte mislio da će ovde doći kao dobra devojčica i fino otpevati svoje hitiće?

Muzičari tog tipa nisu umetnici. Muzika tog tipa nije umetnost. Greota je uopšte pričati o tome. Tako da...

Jadnica, dzaba joj glas kada je jebena neizleciva narkomanka.

Boli me kurac da li se drogira, da li je lezbejka ili jebena tranža koju rasni crnci trpaju u rč megalomanskim palijama, ona je poznata kao pevačica.
Ima dobre pesme i to je to. Ne pretvarajte Vuku u trać sekciju vašeg omiljenog časopisa.

@ Ox
Ne znam to nemoj mene da pitas ne pratim njenu karijeru.Tako da iz prethodne recenice shvatas da nisam bio na koncertu ali me je vest o desavanjima na istom mogo bi reci iznervirala a zasto..napisano ti je gore :)
EDIT:

CUPIC
Најважније је да одлично пева, песме су јој лепе итд...

Све остало су споредне ствари.

http://files.sharenator.com/unsuccessful_troll_RE_Sons_of_Anarchy_season_3-s686x572-100505.jpg

Boli me kurac da li se drogira, da li je lezbejka ili jebena tranža koju rasni crnci trpaju u rč megalomanskim palijama, ona je poznata kao pevačica.

И екрем је познат као певач.
Иначе ове наше певачице су махери за ово(не знам како да је назовем). Оне се изгудрирају као змајеви и ништа се не примети...

Ne pretvarajte Vuku u trać sekciju vašeg omiljenog časopisa.

Ko o čemu stićko o ....

И екрем је познат као певач.

Hahahahahah + ∞

Boli me kurac da li se drogira, da li je lezbejka ili jebena tranža koju rasni crnci trpaju u rč megalomanskim palijama, ona je poznata kao pevačica.
Ima dobre pesme i to je to. Ne pretvarajte Vuku u trać sekciju vašeg omiljenog časopisa.

Kostiću, ne troluj. Ako je pevačica, što ne peva, pizda joj materina da joj pizda materina. I mene boli kurac da li Bekam reklamira šampone i daje imena sinovima po južnoameričkim geografskim pojmovima, ako on, na terenu, jede travu, uklizava i deli one prejebene duge lopte. Ako to ne radi, ima da mu jebem Viktoriju u pičku.

Sad sam čuo od poznanika da im je raznela rčove sranjem od koncerta i mogu reći da mi je drago, ko ih jebe, išli su a znaju da usere 85% nastupa.

Smesni su mi likovi koji sad kukaju za tri, cetir soma dinara sto su sprcali u nadu da ce biti koncerta i sad pljuju u sav glas po raspaloj Ejmi. Pa ona nije odrzala cestit koncert od kad je snimila Rehab, svaki put su je takoreci izneli sa scene jer se uvek uneredi maksimalno i zaista ne vidim razlog sto bi se to promenilo u Beogradu,Atini ili Njujorku. Na kraju ko voli da je slusa ima lepo torent pa nek izvoli, od njenih koncerata nema vajde, jedino ako je neko tolki mazohista da plati da bi gledao raspalu comanku kako se krivi po bini.

Krajišnici nikad ne bi ovako iznevjerili svoje fanove.

Krajišnici nikad ne bi ovako iznevjerili svoje fanove.

+1