Prijava

Ona je zivi dokaz da milioni i slava nisu za a svakoga

drogirana kurobeštija

Kurveštijica, to ne bi jeb'o ni moj komšija Stevo Roka, koji je, verujte mi, jebav'o sve što ima više od dva zuba u glavu, može dohvatiti prekidač od struje i reći kupus.

Дрогирана куробештија без сумње...
А оће вратити паре људима који су дошли, мислим да не би било фер да им наплате гледање пијане будале како шета по сцени...

Drogirana kurobeštija sa zapušenih nosem

Врхунска куробештија.

Ejmi se ne drogira, to ja zabluda.

Ako mogu pevači narkomani da dobiju trgove u beogradu ne vidim zašto pevačice narkomanke ne bi dolazile overene na koncert taj koji je platio tolko je žešći mazohista ko što reče već neko
http://vukajlija.com/var/products/posters/201106/151754/i-on-ce-dobiti.jpg?1308478810

Amy је врхунска уметница и кад би ви знали кроз шта све она пролази у приватном животу не би тако причали. Нормално је да користи дроге, исте оне које су јој помогле да прави ту невероватну, ванвременску, узвишену музику. Није фер што је изашла дрогирана да пева, али то је она у свом правом издању, тако да хвала јој за невероватан концерт.

it's time she says "yes" to rehab, not "no, no no" i što pije kad joj škodi?

žena je kretenka, i iznad svega krajnje neprofesionalna! onoliki muzičari su održali silne koncerte urađeni i pijani, ali su rasturili na koncertima. šta bi bilo da su stonsi otkazivali koncert svaki put kad se kit ričards razbije? nije mi žao ljudi koji su dali kintu za koncert, ko ih jebe kad su hipsteri....

evo i ovde sam pročitala vest.... http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-13828023

Još jedan u nizu dokaza da žene drogu ne podnose dobro.
U svakom slučaju, nije jedino razočarenje od stranih izvođača koji su gostovali u Srbiji.

Amy је врхунска уметница и кад би ви знали кроз шта све она пролази у приватном животу не би тако причали. Нормално је да користи дроге, исте оне које су јој помогле да прави ту невероватну, ванвременску, узвишену музику. Није фер што је изашла дрогирана да пева, али то је она у свом правом издању, тако да хвала јој за невероватан концерт.

LEAVE BRITNEY ALONE!

Amy је врхунска уметница и кад би ви знали кроз шта све она пролази у приватном животу не би тако причали.

Pušta suzu.

Ejmi mi te volimo! Ejmi mi te volimo!

Torent mamara, pa ti pij i drogiraj se koliko god hoćeš :) :*

кад би ви знали кроз шта све она пролази у приватном животу не би тако причали.

To su strasne stvari,jednom joj se izduvala guma na Bently-ju pa je morala belim Mercedesom da ide u grad...zamislite beli Mercedes po danu...pa mislim stvarnooo...

Ја сам био! Јесте да је испала кучкетина, али сам је барем видео уживо. И престаните сви срати да је наркоман. Није! Ви као никада не узмете нешто за да се опустите мало?

Не знам што ширите дезинформације кад се на снимку јасно види да је пијана а не дрогирана. Ја кривим организацију што јој није дала мало спида, била би ко нова.

Amy је врхунска уметница и кад би ви знали кроз шта све она пролази у приватном животу не би тако причали.

Сва срећа имамо тебе који си тако упућен у њен приватан живот, па да нам кажеш.

ja bi joj doveo buxnu da je uradi ko kobilu a posle bi je tukao onako malo